vectra c kilometre düzeltme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lampard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 04 vectra c aracımın göstergesindeki kapı açma uyarı ve arıza gösteren devir saatinin altında yer alan küçük bilgi ekranım dağılmıştı o sebeple takografın çıkmasını aldım taktık gayet güzel çalışıyor fakar benim aracım 77.200 de gelen tako 123.000 de kilometreyi düzeltmem gerekiyor opcom ile denedik olmadı tech 2 denemedik henüz.bunun bir yolu varmı sizce hangi cihazla nasıl düzeltebiliriz teşekkür ederim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:24 ----------

Farkli bir servisle gorustum tech 2 nin de duzeltemiyecegini söyledi hadi bakalim :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tech2 düzeltmez. Op-com yapmıyorsa, İstanbulda 75tl ye km ciler yapıyor.

Tesekkurler emre.cengiz abi opcom yeni surumle denememi onerdi aksam deniycem bakalim olmazsa 100 tl ye yapan bir yer buldum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

arkadaşlar sorunu hallettik orijinal kadranın çipini sonradan aldığım kadrana aktardık ve doğrudan yazılımsal bilgilerde aktarılmış oldu orijinal km değeri geri geldi araç da tanıyor artık göstergeyi hata kodları da kendiliğinden kayboldu
Cengiz abiye emre ve selim abiye çok teşekkür ederim

sonuç olarak sonradan takılan elektronik parçaları araç resmen tanımıyor inatla çok fazla ayrıntı var elektronik müdahale gerekiyor parça değişimi en azından göstergede öyle

Geri