Vectra c orjinal kolonlarını güçlendirecek önerileriniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oztasm28
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oztasm28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c orjinal kolonlarınızı güçlendirecek önerileriniz varmıdır ?

jbl mid kullanabilirsiniz

olmaz

düz bağlarsan olurda. teypte sıkıntı çıkışları zayıf. yoksa ses işlemcili adam akıllı teyplerle bile orjinal hoparlörler deli gibi ses veriyor.

Söz konusu vectra 2004 model olunca üzerindeki track cd çalar alet çok güçsüz. CD30mp3 ile kağıt üzerinde aynı çıkış gücüne sahip olsa dahi yüksek seslerde cızırtı veriyor. Ancak hoparlörler de ana üniteye paralel güçsüzlükte olduğundan dolayı Alpine,Kenwood,Sony gibi çok yollu "COAX" diye adlandırılan kapı hoparlörlerini kapılara takarsanız, amfiye ihtiyaç duymadan yüksek ses alamasanız bile mevcut ses seviyesinde üst seslerdeki kaliteyi artırırsınız.
Benim arabamda orijinal teybe amfi bağlı + orijinal kapı hoparlörleri var :D Çok yüksek ses alabiliyorum ancak bazı frekansları kaçırıyorum standart hoparlörler sebebiyle. Kesinlikle iyi hoparlörleri öneririm, ses sisteminde damar gibidir. Eğer orijinal teybinize deck çevirici ile amfi bağlayıp aux çıkışı yaptırabilirseniz, harikalar yaratabilirsiniz.

düz bağlarsan olurda. teypte sıkıntı çıkışları zayıf. yoksa ses işlemcili adam akıllı teyplerle bile orjinal hoparlörler deli gibi ses veriyor.

teknik olarak yapmak mümkün ama o zamanda bi anlamı kalmıyor

teybi güçlendirmen lazım bak bower takıyolar ki ben arkadaşın arabaya taktırdım...sonra güzel 5 kanallı anfi eski hoparlörün yerine de mid lerden koyarsanız ...hem teybin orjinalliği bozulmaz hemde hayranları artar

saygılarımla mltcdt

teybi güçlendirmen lazım bak bower takıyolar ki ben arkadaşın arabaya taktırdım...sonra güzel 5 kanallı anfi eski hoparlörün yerine de mid lerden koyarsanız ...hem teybin orjinalliği bozulmaz hemde hayranları artar

saygılarımla mltcdt

Bower derken biraz açarmısın Fiyatı falan :)

Bower derken biraz açarmısın Fiyatı falan :)

Bower. ...güçlendirici deniyor teybe takılıyor. ..orjinalligi bozulmuyok. .benim arkadas yaptirmisti bower 150 lira ydi o zaman kablolara para vermedik.kaliteli malzeme kullanıldı

Geri