vectra c yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan losilin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

losilin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba 2003 elegance vectram da mevcut olupta çalışmayan lastik basınç sensörleri olduğunu ve hiç bir uyarı vermediğini fark ettiğimde sol ön lastiğim param parça olmuştu lastiği yenileyip soluğu özel bir serviste aldım durumu anlattıktan sonra ustaların cevabı ise şöyle oldu abi lastik basınç sensörleri zırt bırt uyarı verdiği için arabanın beyninden bunu silmişlerdir diyerek cevap verdi parçalanan lastiğe daha doğrusu janta baktı ve bu arabada lastik basınç sensörü var ama beyinden silmişler dedi düzeltelim dediğimde tech2 cihazı ile uğraştı yapamadı usta büyük bir erdemlikle ben yapamadım abi nasıl düzelteceğimide bilmiyorum dedi(en azından usta doğruyu söyledi) ben afyonda yaşıyorum ve burada yetkili servis yok ben ne yapabilirim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar merhaba 2003 elegance vectram da mevcut olupta çalışmayan lastik basınç sensörleri olduğunu ve hiç bir uyarı vermediğini fark ettiğimde sol ön lastiğim param parça olmuştu lastiği yenileyip soluğu özel bir serviste aldım durumu anlattıktan sonra ustaların cevabı ise şöyle oldu abi lastik basınç sensörleri zırt bırt uyarı verdiği için arabanın beyninden bunu silmişlerdir diyerek cevap verdi parçalanan lastiğe daha doğrusu janta baktı ve bu arabada lastik basınç sensörü var ama beyinden silmişler dedi düzeltelim dediğimde tech2 cihazı ile uğraştı yapamadı usta büyük bir erdemlikle ben yapamadım abi nasıl düzelteceğimide bilmiyorum dedi(en azından usta doğruyu söyledi) ben afyonda yaşıyorum ve burada yetkili servis yok ben ne yapabilirim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

yetkili servis olmadiginda cok sansiniz yok, bildigim tech2 ile beyinden silme islemi ESP beyninden yapiyorlar, oncelikle oradan aktif etmek lazim...

+ op-com ile de aktif olması gerek. Dedikleri gibi, sensörler sürekli uyarı verdiğinden iptal edebiliyorlar. Birde sensörler pahalı, arızalanınca iptale gidiyorlar.

pahalıda olsada inan ki lastiğiniz patladığında çok daha pahalı oluyor jant lastik yolda kalması cabası sensörleri aktif etmenin yolunu bile arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

pahalıda olsada inan ki lastiğiniz patladığında çok daha pahalı oluyor jant lastik yolda kalması cabası sensörleri aktif etmenin yolunu bile arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Yolu belli op-com ile 2 dakikada edebilirsiniz. İstanbulda olsanız ben yapardım. Tech2 ile de kurcalanınca bulunur elbet. Sistem, lastiğin patlamasına mani olmaz yada patlayacak diye haber vermez. Ön lastik çok inik kullandıysanız bunu direksiyonda sistem söylemeden, anında hissederdiniz zaten. Olacağı varmış, geçmiş olsun, çok takılmayın olmadı da patladı diye.

kesinlikle katılıyorum fakat yolda çalışma vardı çalışmadan dolayı yavaş gidiyordum direksiyondan fark edemedimesp beynine girilip yapılıyor diyorlar doğru mu acaba

arkadaşlar yardım

arkadaşlar yardım

op-com ile oluyor, Tech2 ile de oluyor dedim üst mesaj da. Daha nasıl yardım istiyorsunuz anlayamadım. Op-com bulursanız, size uzaktan bağlantı ile yaparım. İstanbul'a gelirseniz gene yaparım. Elimdeki Op-com u satarım size. Yada Tech2 kullanmasını bilen servise gitmenizi önerebilirim. Forumdan başka yardım olamıyor maalesef. Elimde tech2 olsa sıralamasını söylerim ama 5 dakikalık iş, nasıl menüsünü bulamazlar, anlam veremiyorum. Menüye giremese beyni arızalı diyecem, oda değil.

esp beyni ile mi yapacaklar yoksa kültablasının altında ki girişten mi yapılacak

kül tablasının altından giriş yapılacak. Bende iptal ettirdim arıza lambasını görmemek için. Op-Com ile iptal etti ustam. Var-Yok şeklinde olan bir menüydü ama tek yerden var yada yok demeniz yeterli değil demişti. Araçtaki mevcut beyinlerin hepsinden yapılması gerekiyor filan demişti tabi sallamadıysa.
Ayrıca sistemi aktif ettiğinizde birinin pili zayıf diğerinin bilmem nesi bozuk diye uğraşacaksınız. Taneside 350TL civarı diye hatırlıyorum. Karar sizin...

Geri