vectra c1 mi c2 mi

odevinimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar size hangisi daha çekici geliyor hangisini tercih ederdiniz nedenleriyle açıklarsanız sevinirim

Tasarım olarak kesinlikle c2. Kullananların ve incelemelerde yorumları okuyunca C1 de yağ yakma sorunu c2 de düzeltilmiş gibi bir genelleme çıkabiliyor.

bende c1 var çok güzel araç kesinlikle ama c2'de bana çok güzel geliyor. babama c1 kadar çekici gelmiyor :) nedeni ise c1 daha ağır geliyormuş. zaten c1 satıp c2 alacağım ileride zaten. donanım olarakda c2 daha iyi...

c1 daha tok duruyor..
c2 yumuşamış biraz:d

c2 de opc paketten aşağısı kurtarmaz. :D
Comfort C2 ler çok da tok durmuyor bence. Ama C2 nin iç mekanı daha güzel kesinlikle.
C1 den C2 ye geçmeye değmeyebilir bence ama sıfırdan bi vectra alacak olsam C2 ye yönelirdim diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
valla benım vectra tutkum önce b sonra b1 şimdi c1 ilerde de c2 olarak gidecek

imkanların el verıyorsa c2 tabikii

C2:) bence C1'in farları aracın genel kalıplı yapısına göre ön kısmı çok pısırık gösteriyor. C2'de çok ahım şahım değil ama en azından ön görüntü daha güzel bence (tasarım görecelidir)
araç makyajlanırken çoğunlukla eski kronik sorunlarından arınır. biz 3 yıl C2 kullandık hiç yağ yaktığını, yağ eksilttiğini vs. bilmem. 15.000'de bir bakım yapıldı sadece. oyum C2'ye :)

ben de ön kısmını beğenmediğim için c1 e sıcak bakmıyorum doğrusu

Geri