Vectra CD

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan selo06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet geçen sene mayıs ayında aldığım aracım satıldı.Hayrlısı olsun diorum,nette öylesine ilan vermiştim 17-18 e.Satmak için değldi fakat iş karşılığında aracımı uğurladık.16 bine gitti :) Ne yalan söyleyim v6 yı satarken bile üzülmemiştim fakat bu gidince üzüldüm.Geçen sene mayıstan beri sadece baskı balata,yağ,bide benzin pompasını değiştim.25 bin olmustu daha yağ biüle değişmemiştim.Masrafszdı o yüzden gidişi üzdü :) Bakalım bidaki aracımı Temiz B kasa GT düşünüyorum :)

geriye hoş vidyolarım kaldı :D

http://www.youtube.com/watch?v=sFANruVgsD0

Hayırlısı olsun kardeş inşallah daha iyileri olur.

aminn allah hepimize daha iyilerini nasip etsin :)

Hayırlısı olsun selçuk, fazla mıncıklanmamış bir GT bulursan gayet hoş olur :)

Hayırlısı olsun Selçuk..Daha iyileri denk gelir..Her ne kadar sende manevi duygular yaşatsa da bir vectra giderse başka bir vectra gelir :D vectra b 100.yıl olabilir, Mert'in de dediği gibi GT olabilir..Yalnız 25 bin daha yeni olmuştu gibi 1şey demişsin yukarıda..Aracın daha 25.000 kmde miydi?

Hayırlısı olsun selçuk, fazla mıncıklanmamış bir GT bulursan gayet hoş olur :)

aynen Aklımda Gt var oynanmamıs kurcalanmamıs,düşük km li :) Bakalım bulursak iyi olur hayırlısı :)

Hayırlısı olsun Selçuk..Daha iyileri denk gelir..Her ne kadar sende manevi duygular yaşatsa da bir vectra giderse başka bir vectra gelir :D vectra b 100.yıl olabilir, Mert'in de dediği gibi GT olabilir..Yalnız 25 bin daha yeni olmuştu gibi 1şey demişsin yukarıda..Aracın daha 25.000 kmde miydi?

aynen manevi duygular baya varmıs hiç farkında değildim :D yok yağ değişeli 25 bin oldu ama değişmemiştim demek istemiştim :) 100.yıl değilde GT çok daha iyi olur :) Zaten egzantrik arayıp durdurm CD ye bulamadım,en iyisi GT alıp devam etmek :D

Aynen Selçuk ;) GT candır :rock .. Zaten 2.0 CD den sonra seni anca o paklar..Ayrıca egzantrikler yarış volanları vs işlerden sonra bu makineler deliriyor, bayağa iyi güçler de alırsın ;) tekrar hayırlı olsun..

diğer araçlarımda olduğu gibi ilk işim komple düz boru yapmak olur :D çünkü susturucular cidden aracı cok sıkıyor,v6 da ve CD de hep yakıtım düştü hem performansı arttı düz boruda :D GT de de olumlu etkisi olcağına eminim :) Egzantrik zaten 264 derece diye biliyorum,günlük kullanıma uygun,emme monf.ve yazılımla destekleriz gideri olur :) Volanda vectrada şart,oldukca ağır volana sahip,oda baskı balata değişiminde halledilir :) TAvsiyeler için cok teşekkürler serdar kardes :)

Geri