vectra cdti & 407 2.0 hdi

vectra cdti & 407 2.0 hdi

• Kullanılan toplam oy
    54
  • Anket kapatılmış .

cagriefe58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar siz olsanız hangisini tercih edersiniz.150 beygirlik vectra mı yoksa 407 2.0 hdi'mı ? anketin sonucunda büyük ihtimalle vectra galip gelecek ama internette epeyce bi gezindim 407 hakkında pek bi bilgi bulamadım.forumda bu araçla bilgisi olan arkadaşlar benimle paylaşırsa çok sevinirim.çünkü 407'yi gerçekten tasarım olarak çok beğeniyorum ayrıca hiç kullanmadım ama eminimki 2.0 hdi motorun ivmelenmeside baya tatmin edici olur bence.

bu arada 407 manuel vitesli olan seçenektir.vectra'da da ilk tercihimiz manuel olacaktır ancak active select olursada hayır demeyiz yani

Sanayide dizel Vectra'lardan çok şikayet duyuyorum. Ustalar onarımının teferruatlı olduğundan şikayetciler. Ben iki modeli de kullanmadım, ustaların yalancısıyım.

vectra 1.9 cdtı ın artık şikayet flan verceğini sanımıyorum.çünkü kaç yıldan beri kullanılan bir motor. ayrıca her yönden vectra derim. 407 kaç yıldır piyasada ama vectra kadar tutmadı, çünkü vectra kadar güzel değil. ayrıca vectranın tek sevmediğim yönü active select modelindeki o vites topuzunun çok biçimsiz uzun oluşu. o yüzden manuel al bence

en başta 407 Fransız olduğundan dolayı 1 puan kaybediyor ayrıca bu araç içinde söylüyorum Euroncap ta 5* almasına rağmen kazaya karışanları gerçekten içler acısı durumdaydı ayrıca dizel motorunun acayip fazla bir sesi var ve vectra nın 1.9CDTİ motoru gerçekten başarılı ben bu ikisi arasında düşünmeden Vectra yı alırdm

bence 407... daha dogrusu ben olsam 407 alırdım vectraya göre daha şekil bir araba

ikiside kötü vectra -pug hakkında motor ve tamir konusunda çok şikayetler var benim gittiğim serviste vectra için kötü bir motor tamir açısından diyor bence ikisi de değl ford focus daha iyi

1,9 cdti vectra bence 407 ye göre daha ıyı en basta konfor olarak daha rahat daha buyuk ıc mekanı var hız olarakda cok ıyı torku cok yuksek 407 nın ıse ıcı bıraz daha kucuk arabanın gögsünü fazla begenmedım ayrıca cok ses cıkartıyo traktör gibi nerdeyse ıcıne o kadar ses gelmıyo ama motoru bıraz zorladıgında cok ses cıkartıyo dısarıya,vectra o kadar ses vermıyo arabayı zorladıgında bence vectra 1,9 cdti

Geri