Vectra Gt Ye Turbo Takilirmi

c20 let calıbra 4*4 6.2 sny de 0/100 km ulaşır fakat yapacağın modifikasyona göre bu düşer
bende yaza doğru bi vectra gt alıp turbo yapmayı düşünmüyo değilim nedeni basit vectra a gt 4 tane eskittim yol tutuşu astra gsi den çok daha iyi olduğu için
helekiii 93 model ise offf derim ben (şanzuman farkı )

93 LE DİĞER ŞANSUMAN FARKI NEDİR ACABA

bikaçı hariç aynı o seri gm numaralı motorlarda coscast var ama hepsinde diil

lexmaul emme manifoldu 1500 forget 1300 port polısh 500 contalar 150 kollar 750 chıp 250 bujıler kablolar regulatör enjektörler 1200 işçilik ve eksoz kiti heders büyük 1500 de onlar :):):):) nerde sen turboya geç daha iyi bu işlemlerle alacvağın 200 ps turboda 1500 daha harca en az 270/310 arası net alırsın atmosferik değmez ha bu arada rektifiyeside hariç nerde 1000 ytl civarı ?
1 chıple 35 ps aldım diyen arkadaşlarıda çok gördüm ben arkadan eksoz gazıyla akraba olan hemde std arabaların egsoz gazları ile bu öle basit diil işte ben sizi eleştirmek yada rencide etmek için yazmıyorum ben 20 senemi verdim bu işlere fakat çok ama çok basit işlermiş gibi yazdığınızda inanın sinirim kabarıyo :) hattaa tepeye vuruyo hesap kitap işi yapmadanda modifiye yapılmaz sonra bunları takıpta yürümeyen yada yürütülemeyen çok araba gördüm ben paralar ise çöpe yazık diimi hem parayan hem markamıza yok öle opeli yaptınmı iddialı yapıcan ki başka markalar sana kafa tutamayacak sonrada başka sitelerde at keseden coşamayacaklar c20 xe efsanesi başka bi dünyadır o torku tatmayan o ivmelenmeyi yaşamayan bilmez bilmeyende ilk c20xe kalkışında yalan olur gider :) c 20 leti hiç karıştırmıyorum bile bu işe ben bunları yazıyorum nedeni ise belkide bu formda türkiyede ilk sıfır astra gsi yi alan daha 17 km de iken 245 yapıştıran astra kullanıcısı olarak

atmosferiğe para harcamak niye boşa?
bugün jg nin kadetti atmosferik 0-400m 12sn ve ıslak zeminde alınan değer bu santapodda 0-100km de kötü süreyle yapılan bir değer c20let calibra turbo phase 3,5 13,5-13,2 arası değelere sahip santapod da 0-400 metrede
260hp N/A kadettle yapılmış ayrıca xe nin 2100cc olarak 297hp ve metanolle 320hpleri var
www.santapod.co.uk
www.sbdev.co.uk

sadece turbo taktırsam kaça patlar.

valla 1500 lira herhalde yalcın abi yazmıs

ama bun yanısıra intercooler falan biraz eklemeler olur

f28 şanzımanda lazım :(

abi sen kayseriden gel ankaraya burda atmosferik modifikasyon ordan istanbula turbo ya ;)

Geri