Vectra Gt Ye Turbo Takilirmi

ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
aman bilinçsizce bilgi vermeyin bana bi anlatsana nasıl motora turbo takınca rezil oluyor ben 3 tane yaptım + kendi aracımda aynı motor olan c20xe şu an c20 let oldu 430 ps
:good: Evet rezil olmaz Yalçın haklısın ama 430 ps de olmaz 430mp Midilli Power olur :D
Haa sizinki ayrı aman karışmasın....Siz yaptıysanız gerçekten dyno çıktısını görüp saygı duyarız emeğe;)
Zaten bu motorları yürüten yüksek torkudur..

Vectra Gt sini turbo yapmayı düşünen arkadaş..İmkanı varsa Ankara veya istanbulda yaptırsın... Ankara kolayına gelirse Serkan usta ve Beyin adamı Okan en verimli uygulamayı yapar ;)

Ya kardeş 156 Br araba ya turbo yu ne yapacan bende var aynısından 240 km hızla sabit gittim daha ne yapacaksınki ama yine de sen bilirsin dohc motorlar fazla oynamaya gelmez aklında bulunsun

o motorla oynamısını bilen birisiyle oynamaya gelir yeterki dilinden anlasın anlayan da var takip edersen forumdan

Ya kardeş 156 Br araba ya turbo yu ne yapacan bende var aynısından 240 km hızla sabit gittim daha ne yapacaksınki ama yine de sen bilirsin dohc motorlar fazla oynamaya gelmez aklında bulunsun

Önemli olan çıktığın son hız değil, son hıza ne kadar zamanda çıktığın...

boş işler bunlar heves etmeyin turbo ya filan...

156 beygir neyinize yetmiyo standart calibrayla 250 ye çıktık hiç zorlanmadan 200 beygiri naapacaksınız deli gibi benzin yakacaksınız

Yalçın turbo hızlı diyorsun ama nedense 4 sene kadar geride kalmışsın (en son mesaj 2008 de yazılmışta) :) :) :)

arkadaş bana özel mesaj attı ve konunun linkini gönderdi abi burdan yazarmısın dedi :)
geri kalmadım 4 sene :) yada y. abi sen yapma değilde arkadaş ,istediği için yazdık tekrar demek 4 sene sonra anca turbolamaya karar verdi :):)
ok durum bundan ibarettir saygılar
(yoksa konu tarihlerini bende dikkate alırım...özel istek... )

Geri