Vectra Laguna Yardım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biliyorsunuz yeşili sattım yeni geniş ve güçlü bir araç almak istiyorum

iki araç arasında kaldım yardımlarınızı bekliyorum.(mevcut para en fazla 15.000)

98-99 Vectra CD

00-01 Laguna RXT (Koltuklar cezbediyor)

siz olsanız ne yapardınız?:rolleyes:

Arkadaşlar biliyorsunuz yeşili sattım yeni geniş ve güçlü bir araç almak istiyorum

iki araç arasında kaldım yardımlarınızı bekliyorum.(mevcut para en fazla 15.000)

98-99 Vectra CD

00-01 Laguna RXT (Koltuklar cezbediyor)

siz olsanız ne yapardınız?:rolleyes:

İbrahim Resim yokmu

2000 cc 97 vectra CD binicisiyim. aracimin uzerine 5 milyar verseler, yine de lagunaya binmem. Fransizlar benden uzak dursun. uzun omurlu araba yapamuyorlar.

Tabiki vectraaaaaaaaaaaaaaaaaa

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28253&highlight=vectra+laguna

Öncelikle bu konuyu incele derim..

RXT deri döşemesi adamı cezbeder haklısın, jantlarıda oldukça güzeldir ama temizini bulman lazım.

7 yıl kullanıpta sattığım 1.6 RXE Laguna'mı sahibinden pişman olup geri aldım. Şu an hala kullanmaktayım. 8 yıl oldu, en ufağından bir problem bile yaşamadım. Allah bozmasın memnun olmadığım yanı yok. Konforu gayet yerinde, yüksek hızlarda ses yok. Yakıt süper, kokluyor. 2.0 RXT lerinde yakıt Vectra B'den düşük. Ben şu an senin durumunda olsam kendi adıma Laguna alırdım. Vectra kullanımı Laguna'ya göre daha yorucu bana göre. Sonra dağa taşa çıkabilirsin altı yüksektir Laguna'nın. Bakımları ve parçalarıda gayet yaygın ve ucuz o konudada hiçbir sorun yaşamadım. Kısaca, bence Laguna..

burak sana o zaman bi nick degisikligi yapmamiz lazim, agzin reno diyor ama kalbin opel diyor galiba. Burak loves opel or Burak loves Renault, could you please be so kind to choose only ones.
sadece saka, beni ters anlama sakin. maksat muhabbet olsun.

burak sana o zaman bi nick degisikligi yapmamiz lazim, agzin reno diyor ama kalbin opel diyor galiba. Burak loves opel or Burak loves Renault, could you please be so kind to choose only ones.
sadece saka, beni ters anlama sakin. maksat muhabbet olsun.
Evet biliyorum, bunu söyleyen birkaç kişi daha olmuştu :) Yıllarca Opel ve Renault kullandım şu andada Renault kullanıyorum, bir memnuniyetsizliğim olmadığına göre yola devam..

ya opel 98 cd al 13 bin lira felandır 2,0 motor 135 bg olmalı yetmiyorsa aga gt sini al 150 bg olmalı balina kasa taş gibiii binn lagunayı ne edecenn yafff akıllı oll mantıklı iş yap bana kalırsa

Geri