Vectramla Kaza Yaptım :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaanhkn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. 3 saat önce marketten birşeyler almak için durdum. O sırada arkama Ford Transit bir araç park etmiş ama hiç farketmedim. Araba bindim aynaları kontrol ettim hiç bişey yok. Geri çıkarken yaklaşık 1 metre çıktım ve transite çarptım. Hemen indim transitte hiç bişey yok ama benim arabanın arka tampon ve bagaj içeri girmiş. Resimleri çektik ettik sigortacıyı aradım sordum. Sen hatalı olduğun için sigorta karşılamaz, karşı taraf ben vurdum derse olur dedi. Aracın sahibi değilmiş tarla şoförüymüş o da. Konuştuk adamla da, ben aracın sahibiyle konuşim ama kabul edeceğini sanmıyorum dedi. Yinede rica ederim öyle hallederiz dedi. Fotoğraflarını çektik ama tutanak tutmadık zaten hatada bendeydi. Başka bir araçla fotoğraf çek dediler tanıdık biri kabul eder belki onun sigortasıyla yaptırırsın dediler. Aklıma pek yatmamış olsa da bu iş o kadar kolay mı ? Exper filan gelip kontrol etmiyor mu yoksa tutanak ve resimlere göre mi karar veriliyor onu çözemedim işte.

Yapilabiliyo olsa bile etik olmadigini dusunuyorum sonucta sigorta sirketi bedavaya yaptirmicak bir bedel odicek onun icin.. kasko varsa kaskodan yaptirin gecin derim benim fikrim..

2007 Astra hb 1.6 Cosmo easytronic

Günahtır yazıktır, 10 katı sizden çıkar. Biz bu tür durumlar için kaskoya para ödüyoruz, geçmiş olsun.

Konu kilitli ama sigorta poliçesinde yapılan sahtekarlıklar tespit edilmesi durumunda dolandırıcılık suçundan dava açılıyor diye biliyorum.

Arkadaşlar size birisi bu şekilde bir teklifle gelirse asla kabul etmeyin, birincisi yapılan işlem sahtekarlık olarak değerlendiriliyor, ikincisi kazaya karıştığınız ve hatalı olduğunuz için trafik sigortasındaki indirimin yanacağı gibi bir sonraki sigortanızı emsal değerlerden çok daha pahalıya yaptıracaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri