Vibe audio se-k60 16cm component

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan berkay1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda önlerde JBL GTO 6507c component takılı. Ses oldukça güzel, ama kullandığım JBL GTO 75.4 anfinin gain ayarını istediğim gibi açmama müsade etmiyor ses bozuluyor. Bende en azından ön ve arkaları dengelemek için konu başlığındaki VIBE AUDIO SE-K60 16CM COMPONENT i ikinci el olarak aldım. Bu ürünü kullanan varmı, JBL den iyi olurmu. Görüş ve yorumlarınızı bekliyorum...

madem aldınız deneyin görün en doğru cevabı şuan siz kendinize vericeksiniz. ürünü almamış olsaydınız öneride bulunabilirdim ama şuan uygun olmaz.

Almış veya almamış olmam farketmez. Ben bu ürünü kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

madem aldınız deneyin görün en doğru cevabı şuan siz kendinize vericeksiniz. ürünü almamış olsaydınız öneride bulunabilirdim ama şuan uygun olmaz.

jbl den memnunmsun tavsıye edersen onu alcam infinity araştır dedıler ama fıyat baya yuksek neredeyse 2 katı

Önlerde JBL GTO 6507c kullanıyorum. Arkada ise pioneer oval kolon kullanıyorum. Arkalar sürekli önleri bastırıyor. Çift anfili bir sistem. Jbl den memnun olsaydım bu comp.u almazdım. Bende çok araştırma yaptım Hertz ve infinity üzerinde çok durdum, bunlara vereceğim paraya göre bu ürünün değerleri daha cazip geldi.

jbl den memnunmsun tavsıye edersen onu alcam infinity araştır dedıler ama fıyat baya yuksek neredeyse 2 katı

yanı jbl alma dıyorsun

pioneer tsa-172c 115 TL - kicker 650.2 115 TL - jbl gt5-650c 110TL

gelde cık işin içinden hepsının rms degerlerıde aynı gıbı

Ben yaklaşık 2 aydan buyana araştırma yapıyorum. Bu saydığınız ürünlerin hepsi hemen hemen aynı. Bende rms değeri yüksek ürünlere baktım ve bunlarında yanına yaklaşılmıyor gördüm. Ve karar verdim rms değeri yüksek ve kaliteli bir ürünün ikinci elini almaya. Biz genelde iyi olsun kötü olsun tuttukmu tutarız. Bazen ismi hoş gelir bazen şekli. Siz en iyisimi kaliteli bir ürünün ikinci eline bakın.
pioneer tsa-172c 115 TL - kicker 650.2 115 TL - jbl gt5-650c 110TL

gelde cık işin içinden hepsının rms degerlerıde aynı gıbı

Geri