vites körüğü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sahin67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar aracım 1997 astra F kasa..Aracımın vites körüğünün, altındaki sert kasnağın kırılış olması nedeniyle, vites geçişlerinde bazen çıkıyor, adamı deli ediyor..Sabah pek fazla dükkan açık olmadığı için, 1-2 dükkana sordum astra için bulamadım...Acaba vectra nın ki olurmu? saygılar....

kardeş bende deforme olduğu için yenisini yaptırdım bi döşemecide hakiki deri 30tl dedi tamam dedik ayarlayamamış adam geri vitese takarken cıkıyor arka taraf 15-20tl gibi bir rakama gm vites körüğü var internet üzerinden sipariş verebilir yada bir özel opel servisinden temin ederbilirsiniz

2005 astra H aracımın vites körüğü dökülmeye başladı. Yenisini nasıl ve nerden değiştirebilirim ??

bayozer kardeş, deri kısmında sorun varsa döşemeciler yapıyorlarmış...eğer benimki gibi, altındaki sert kare şeklinde plastik ise, yedek parça satan yerlerden temin edebilirsin..

2006 model corsa araciminda böyle sorunla karşilastim kendim bizzat orjinallerini söktüm kaliplar halinde,aldiğim yeni deriden bu parçalarin bire bir kopyalarini kestim ve dikiş makinasinda diktim ve 0 maliyet ile sorunu çözdüm bu işlere eliniz yatkin ise yapin derim yoksa kolay iş değil

Geri