VW teyp kodu girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracımın aküsünü sökmek zorunda kalmıştım. Aracıma sonradan taktırdığım VW Beta marka teybin kodunu nasıl gireceğim (teyp volkswagen golften çıkma diye biliyorum). Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

grnt017we0.jpg

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakışmamış savaş abi opele volkswagen teyibi opelin karizması bitmiş :D :D :D

valla bilmiyorum abi bilsem söylerim :D

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
TP ve RDS tuşlarına birlikte basınca SAFE'den çıkıyormuş. aynı opellerde olduğu gibi 1-4 arası tuşlar kullanılarak kod girildikten sonra tekrar TP ve RDS'ye birlikte basarak onaylanıyormuş. VW forumlarından birinde buldum ama olur mu bilmem gamma için geçerliymiş bir de

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim de için sızlıyor ama üzerindeki eski teybin tamiri için istenen parasının üzerine bir o kadar daha koyunca sonuç böyle oldu. Bu arada teybin sesi oldukça kaliteli.:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
TP ve RDS tuşlarına birlikte basınca SAFE'den çıkıyormuş. aynı opellerde olduğu gibi 1-4 arası tuşlar kullanılarak kod girildikten sonra tekrar TP ve RDS'ye birlikte basarak onaylanıyormuş. VW forumlarından birinde buldum ama olur mu bilmem gamma için geçerliymiş bir de
Teybi açınca SAFE yazısı çıkıyor. Yarın bir deneme yaparım. Sağol.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Olmadı. Varmı başka önerisi olan?

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi senin konuyu biz ses ve görüntüye taşıyalım ordan bi çözüm çıkar bence.. taşıdım :)

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi naptın varmı bi gelişme açabildin mi ??

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yok. Açamadım. Belki bana verilen kod yanlış diye internette kod bulucu birkaç site buldum ama lisan olmayınca apıştım kaldım. Babama şimdi daha çok hak vermeye başladım. Yardımcı olabilecek varsa teybin seri nosu: VWZ2Z2W1325293 Marka Volkwagen beta ( orjinali grundig ), bana verilen kod: 0636

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...