W\R çıkışlı teyp

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan TF818
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TF818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var. 2001 model vectra b kullanıyorum. Aracıma yeni bi teyp alacağım fakat direksiyondan kontrolü kaybetmek istemiyorum. Bunun için bi aparat varmış fakat sadece w\R çıkışlı teyplere uyumluymuş. Bende pioneer DEH-X1650UB teybine baktım ama w\R çıkışı var mı bilmiyorum. Bilen varsa bu konuda yardımcı olabilir mi

o aparattan aldım taktım ben :)

benim teyp sony ama belki fikir verebilir.
W/R Çıkışını işaretledim

4T3cShZl.png

28cx5.jpg

Benim almayı düşündüğüm teybin arka kısmı bu şekilde. İşaretlediğm nokta acaba W\R mi emin olamadım

28cx5.jpg

Benim almayı düşündüğüm teybin arka kısmı bu şekilde. İşaretlediğm nokta acaba W\R mi emin olamadım

ben aparatı bu arkadaştan almıştım.
teyp markasını e-posta ile sorarsan yardımcı olacaktır.

cherno359@hotmail.com

evet fotodaki işaretli giriş w-r

Arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var. 2001 model vectra b kullanıyorum. Aracıma yeni bi teyp alacağım fakat direksiyondan kontrolü kaybetmek istemiyorum. Bunun için bi aparat varmış fakat sadece w\R çıkışlı teyplere uyumluymuş. Bende pioneer DEH-X1650UB teybine baktım ama w\R çıkışı var mı bilmiyorum. Bilen varsa bu konuda yardımcı olabilir mi
Modeli 50 ile biten pioneer teyplerde wr çıkışı var diye biliyorum

Bende Pıoneer DEH-X1650UB teyp aldım fakat çarşamba elimde olcak inşallah. Yeterli seviyede elektronik bilgim var aparatını kendim yapabileceğimi düşünüyorum, hazır aparatlar 150 TL civarı, teyp 230 TL zaten. Sonucu buraya yazarım belki başka arkadaşlarada yardımcı oluruz.

Geri