Würth Kampanyası Yorum ??

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...aratacak-33276364/detay?source=promotion_hpva

arkadaşlar ilandaki cam filmi kampanyasından yararlanan var mı içinde.??

bende 2000 yılından beri sıfır olarak aldığım astra cd var siyah 2004 yılında cam filmi yaptırmıştım 150tl ye koyusundan şimdi film rengi soldu mosmor oldu. bu cam filmi 78tl 12 yıl garanti veriyorlar. eski filmleri söksem bundan yaptırsam olur mu sizce yorumlarınız nelerdir??

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12 yıla kim öle kim kala muhattap bulabileceğini de sanmıyorum ama adamlar iddalı ilanlarını görüyoruz

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
würth adını kullanarak satış yapmaya çalışan bir firma gibi görünüyor.
78 tl y 12 yıl garantili film biraz hayal.o fiyata ancak uzakdoğu kökenli ucuz ürünler kullanabilirler.
eski filmleriniz kötü olduysa yenilenebilir tabi.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok gerçek würth onun adını falan kullanmıyor. gittim gördüm ömür plazanın alt katında çok lüks arabalara boya koruma cam filmi yapıyorlar ve müşterisi çok

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müşterisi çok ama yaptırmaya kalktığın vakit isterseniz kaliteli film çekelim o 150 tl demeye başlıyorlar ;) Bence güvenilmez, yaptıkları işler genelde baştan savma ...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yok gerçek würth onun adını falan kullanmıyor. gittim gördüm ömür plazanın alt katında çok lüks arabalara boya koruma cam filmi yapıyorlar ve müşterisi çok
ok yer gerçekten Würth bayisi de, yapılan cam filmiyle diyorum ilgisi yok Würth isminin.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...aratacak-33276364/detay?source=promotion_hpva

arkadaşlar ilandaki cam filmi kampanyasından yararlanan var mı içinde.??

Bende 2000 yılından beri sıfır olarak aldığım astra cd var siyah 2004 yılında cam filmi yaptırmıştım 150tl ye koyusundan şimdi film rengi soldu mosmor oldu. Bu cam filmi 78tl 12 yıl garanti veriyorlar. Eski filmleri söksem bundan yaptırsam olur mu sizce yorumlarınız nelerdir??

bence yapilabilir.
12 yil olayi biraz hikaye ama zaten kalitesiz film ise 2 - 3 seneye kendini belli eder. şayet yaza istanbula gideceğim kismet olursa ben yaptiririm. Geçen gün hikayeden bi film alayim dedim.gidip reklamciya çektireyim dedim.film 20 tl dediler. Reklamci çekmeye 50 tl istedi.eee 78 tlye adam bide garanti veriyor.
2-3 seneye kim öle kim kala ama zaten bir filmden ne kadar ömür bekleyebilirsinki.bence imkanin varsa yaptir derim.yapincada fotosunu çek. 2-3 seneden önce kötü duruma gelirse git fotoyla göster sen 12 yil demiştin bak 2 yil dayanmadi diye dayan kapisina o da bulabilirsen. Ama rakam çok değil bence

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mart nisan gibi yaptıracam kısa süre için 78 tl yazmışlar ama 2-3 aydır aynı fiyat.
gidip sordum bende banada iyisinden yapalım isterseniz dediler 150 tl dedi.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmini bugün sökmeye başladım. 4 saat uğraştım arka camı sökmek için daha yarıya bile gelemedim. rezistanslara zarar vermeden yapıyorum sabunlu suyla hep çekerken filmi ufak ufak kopuyor sinirden patladım resmen. sabah yine işe koyulup arka camı yarın halletmem lazım.

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmini bugün sökmeye başladım. 4 saat uğraştım arka camı sökmek için daha yarıya bile gelemedim. rezistanslara zarar vermeden yapıyorum sabunlu suyla hep çekerken filmi ufak ufak kopuyor sinirden patladım resmen. sabah yine işe koyulup arka camı yarın halletmem lazım.

saç kurutma makinasiyla ısıtarak yaparsan kolay çıkartırsın kolay gelsin.