Wv CADDY 1,9Tdi vs Honda Civic 1,6 vtec

bu dizellerdeki turbo olayı bitirmiştir zaten...rampa yukarı vites yükseltebiliyorsun dizellere ...bence de caddy almıştır.....

rampada Vtec de dahil benzinli arabaların pek şansı yok dizeler tabiri caizze hayvan gibi tırmanıyorlar

kalkışta caddy 106 yı üzüyo denendi. uzuna gelince yalan oluyo ayrı mesele

rampada turbolu dizellere karşı benzinlilerin pek şansı yok ancak belirli hıza kadar ancak sonrasında tork eğrisinde düşüş yaşanır ve benzinli düz de uzar gider

kalkışta 106 yı vtec i falan üzemez caddy naptınız... caddy vardı bizde tamam gidişi güzeldi ama o kadarda değil...

yokuş yukarı araçlar boş olsa yine 1.6 110 bg civic geçer ama araçlar dolu olduğu için caddy geçmiş... atmosferik arabada ağırlık artışı ölümcül güç kaybı yaşatıyor...

dizeller yokuşlarda yırtıyor , benim opellede geçen hafta caddy ile ankaraya giderken elmadağ yokuşlarında denemiş gibi olduk caddy dolu benim araba 3 kişi , aynı anlatılanlar gibi ben biraz önde gittim sonra herif geçti sonra ben bir daha geçtim aynamda gördükten sonra bir daha görmedim :) yokuşlarda benzinlilerin canını okuyor dizeller

kalkışta 106 yı vtec i falan üzemez caddy naptınız... caddy vardı bizde tamam gidişi güzeldi ama o kadarda değil...

yokuş yukarı araçlar boş olsa yine 1.6 110 bg civic geçer ama araçlar dolu olduğu için caddy geçmiş... atmosferik arabada ağırlık artışı ölümcül güç kaybı yaşatıyor...
katılıyorum civicler dolu olunca gitmiyor..boş olsun caddyle kafa kafaya cıkabılır rampaları..

bizde zaten kalkıyo ayırıp gidio demedik kalkışta 1. vites biterken yarım boy önde oluyor ondan sonra yalan oluyo

Bugün ışıklarda gayet normal kalktım.Yanımdaki caddy nin cayırtısını duyunca bende yüklendim.80 km hızda yakaladım sonrada yok oldu :)

Geri