Wv CADDY 1,9Tdi vs Honda Civic 1,6 vtec

kaptıran bir caddy yi tutamassınız

uppuzun bir yokusta 0 dan baslarsanız caddy nin önünde olursunuz ama caddy hızını alınca iyice uzuyor.

eger bir caddy rampada size selektör atarsa tek yapmanız gereken frene dokunup caddy söförünün gazı bırakmasını saglamak sonra caddy aynada kücülecektir

zaten bunu bilen caddy söförleri gazı bırakmayı sevmez çook uzak mesafelerden selektör atmaya baslarlar

aynen bugra bende hep oyle yaparım. arkadan bırı kaptırır gelır yol vermeyı yedıremem frenletırım ıyıce. sonra gazlarım oracıkta kalır.

illa caddy değil o klasmanda aynı özelliklere sahip bir başka araçta olsa aynı sonuç olurdu....sonucu belirleyen turbo...aynı motor gücüne aynı beygire sahip bir combo yada connect de olsa sonuç aynı olurdu bence.....

illa caddy değil o klasmanda aynı özelliklere sahip bir başka araçta olsa aynı sonuç olurdu....sonucu belirleyen turbo...aynı motor gücüne aynı beygire sahip bir combo yada connect de olsa sonuç aynı olurdu bence.....

+1900
olaya caddy vtec olarak bakmayın. turbo dizel - atmosferik benzinli olarak bakın.
yazın çok yol yaptım caddyle 450 km de aldım 11000 de geri bıraktım. rampada gerçekten fena 5 ten aşağıya düşmezmi bir araba rampada.düşmüyor meret:)

orta şeritte gidiyorum 100 110 yanımdan benzinli bi araba geçiyor.yol inişli çıkışlı 140 150 fln geçiyor beni rampada ben aynı şekilde gaza basarak geçiyodum.rampa btince ben gazdan çekiyorum o geçiyor sonra yine aynı.:)

ama rampada geçip dizelim olacağına geçilen bir benzinli aracım olsun.1750 - 3500 rmp arası yürüyor icat çekilir ızdırap değil gt den sonra :)

Caddynın tek eksı yonu agır olması yada cıvıcın hafif olması

Bence forever Caddy diyorum.

caddy düşük hızlarda çevik bir araba 140 150 ye kadar canlı ama 150 160 dan sonra bayılıyor ....

Bizzat merifast ile caddy denedik :D Triptonic vitesti çok kısa sürede hızlanıyor 150 160 a kadar inanılmaz sonrasında yine gidiyor ama aynı performans olmuyor..150 den sonra baya yavaş hızlanıyo ama çok deli ve kullanımı rahat bi araba:D:D

dizel +tork =kedi
kedinin koltuğuna oturduğumda normal evde sandalyeye oturuyormuş gibi hissediyorum o yüzden isterse x5 i geçsin ...tipi güzel ama sürüş kalitesi berbat

dizel +tork =kedi
kedinin koltuğuna oturduğumda normal evde sandalyeye oturuyormuş gibi hissediyorum o yüzden isterse x5 i geçsin ...tipi güzel ama sürüş kalitesi berbat
:eek::eek: Araba o kadar rahatki uzun yolda sürebilsem uyurum heralde..Dreksiyon vs. herşey çok rahat bence :D

Geri