Xenon hıd

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan spitemre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merak ettiğim su malum Astralar yuruyen pc ve xenon kıtlerının cogu arıza lambası yakıyor..Nette gezereken su ılanları buldum 'CANBUS BALLAST' ebay de bırcok ılan var acaba getirtsek sole 4300 k lık bır set nasıl bır calısma olur tabıkı guvenlık acısından elektrık tesısatı akuden cekılecek sekılde.. Nedersınız..??

Örnek link: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l2736&_nkw=canbus+ballast

Ynt: Xenon hıd

Shield ve plisphs var canbus'lı kullanabilirsiniz.

Biliyorum o markaları acıkcası ama ben malıyet cısından dusunmustum ıs yaparmı dıye merak ettıgımde budur acıkcası..

Ynt: Re: Xenon hıd

h7 ampullere 4300k xenon olmadigini biliyorum.6000k dan basliyo.yeni bir urun cikmis ise bilemiyorum.philps kullaniyorum.nadir olsada ariza isigi yakiyo,sonra geciyo.

Sent from my Blackberry Playbook Tablet using Tapatalk

canbuss ozellıklı xeononlar bıle arıza ısıgı yakıyor  :(

yeni araçlara uygun arıza lambası yakmayan xenonlar var artık . arkadaşım satıyor kendisi söylemişti banada .

Arıza ışı yakmayan xenon var.

bircok xenon denedım ama hepsi arıza ısıgı yaktı..yakmayan marka varmıdır acaba.veya kullanan arkadaslar?

[quote author=Mete34 link=topic=6382.msg154620#msg154620 date=1354728400]
yeni araçlara uygun arıza lambası yakmayan xenonlar var artık . arkadaşım satıyor kendisi söylemişti banada .
[/quote

Mete farları kaçlık ampülle degiştin ve araçta xenon varmı benim araçta sarı yanıyor beyaz ile degişmek istiyorum

Geri