Yağ akıtma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan srTC
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arakdaslar. gecenlerde yag cubugunu kontrol ettıgımde yagın az kaldıgını fark ettım.
o zaman akıtma yoktu. sımdı fark ettım kı yag akıtıyo aracın altına baktıgımda. ne yapmam gerek . ustaya gıtmeden hallolmaz sanırım. onerısı olan var mı ?

Bir dünya neden olabilir. Aracın altını yere vurursun, kartel contasından kaçırır.. yağ tapasından kaçırır... çok neden var yani.. hatta yağ filitresinin dibinden bile kaçırır...saymak ile bitmez ki.

Bir dünya neden olabilir. Aracın altını yere vurursun, kartel contasından kaçırır.. yağ tapasından kaçırır... çok neden var yani.. hatta yağ filitresinin dibinden bile kaçırır...saymak ile bitmez ki.

saymakla bitmez demiş ama neredeyse tüm seçenekleri sıralamışsınız :)
teşekkür ediyorum. benim araçta da hafif sızıntı var,üst kapak contasından kaçırıyor.inşallah salı günü yeni conta takılacak.

saymakla bitmez demiş ama neredeyse tüm seçenekleri sıralamışsınız :)
teşekkür ediyorum. benim araçta da hafif sızıntı var,üst kapak contasından kaçırıyor.inşallah salı günü yeni conta takılacak.

Kürbüratör kapak contası sanırım senin dedin o conta her zaman suyunu bol miktar da çıkarır. Kaç kez değiştirdim adam edemedim :)

Isıya dayanıklı slikon sıkarak kapatacagiz inşallah .

tapatalk

Umarım istediğin sonucu alırsın.

önceki aracım alfada da sızıntı oluyordu. 2 kere kendim açıp yapmış ama kesememiştim. en sonunda ısıya dayanıklı sıvı conta ile bi güzel yapmıştım ve hiç sızıntı olmamıştı :)
astraya yeni yeni alışıyorum,üst kapak sökülürken bi kere görsem artık akarsa da keserim Allahın izniyle o sızıntıyı :)

Geri