Yakıt Bilgisi

kayacakabo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ; Aracım 2004 Astra Njoy G.1.6 1 ay önce Lovota Sıralı sistem taktırdım ilk başlarda 20,00 TL.ye 105 km yol yapabilirken şimdi 75-80 Km.düştü normalmidir ayar gerekirmi ? hız sınırında 100 Km aşmıyorum.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaya bey foruma hoşgeldiniz ilk mesajınızı buraya yazmışsınız sanırım. forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim. önce kendinizi üye tanıtma sayfasında tanıtmalıydınız...

sorunuza gelince 1 km yakıt maliyeti 19 kuruştan 25-26,6 kuruşa yükselmiş yani %30'dan fazla bir artış sözkonusu. LPG litresini bir ay önce nereden ve kaç liraya alıyordunuz şimdi nereden ve kaç liraya alıyorsunuz bu önemli ama sebep bu ikisi değilse o zaman ayar yaptırmanız şart.

kayacakabo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper Bey Teşekkürler Forum kurallarına yoğunlukta bakamadım gözden geçirecğim.Bir ay önce almış olduğum fiyat ve istasyon aynı.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper Bey Teşekkürler Forum kurallarına yoğunlukta bakamadım gözden geçirecğim.Bir ay önce almış olduğum fiyat ve istasyon aynı.

o zaman geriye ayar ve LPG kaçağı şıkları kalıyor sistemi taktırdığınız yerde ikisine de baktırın gecikmeden. umarım çabuk düzelir...

kayacakabo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım düzelir peki ortalama yakıt nedir ? ürünün yeni takılması ile bir bağlantısı olabilirmi çünkü sızdırmazlık tan geçti ruhsata işlettim kontrollari yapıldı 1000 km bakımına götürdüğümdede ayarları normal denildi cihaza bağlattım ama aradaki fark da 7 krş az değil.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaya bey kendinizi ilgili bölümde tanıtmanız gerekiyor öncelikle ama siz 3. mesajınızı da yazdınız..

Astra g 1.6 LPG ortalama tüketimini bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır veya "ara/bul" tıklayarak geçmiş konularda da bulabilirsiniz.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 km de sakin kullanımda ortalama 7,5-7,8 lt arası yakar..

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de katılıyorunm: şehir dışında 100 km'de 7,5 lt civarı yakıyor benimki kışın.

alp-136324

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2004 astrag hb aracıma zavoli taktırmak istiyorum uyum sağlarmı tavsiye edermisiniz 1400Tl ye teşekkürler.

kayacakabo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok araştırdım opele en uygun lavato italyan ben 1.300 taktırdım.Ümraniye Candan müh.de