yakıt normalmi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aytac55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün atiker sıralı sistem taktırdım depoyu aygaz eurodan 65 tl ye fulledim 114 km yaptıktan sonra tekrar fulledim bu sefer 28 tl lik gaz aldım hesaplarıma göre km de 25 kuruş yakmış sizce normalmi
bu 114 km yi şehir içi dışı karışık ve biraz agresif kullanarak yaptım lpg taktırmadan önce 35 kuruş civarında yakıyodu
bu arada aracım otomatik şanzıman...

Hocam bence biraz fazla,ben tüp taktırmayı düşünüyorum bana bahsedilen fiyatlar 160-200krş arasında

evet sehir içi sehır dısı karısık 1.50 1.80 arası benımkı

ben anlamıyorum lpg km de 15 kr yakan bi araç benzinde minimum 23 kr yakarki 1.6 bir araçta bu rakam zor bu söylenen rakamlar bana biraz uçuk ve abartılmış geliyor

benim aracım 1.6 16v astra f otomatik OMVL sıralı gaz var km de 0.20krş yakıyo gazı 1.70 tl den alıyorum

burda gaz 2020 aygaz

Son düzenleme:
aldığınız gazın fiyatına göre yaktığınız uygun bence malumunuz şehir içindede kullanmışsınız bide otomatik.

Dün atiker sıralı sistem taktırdım depoyu aygaz eurodan 65 tl ye fulledim 114 km yaptıktan sonra tekrar fulledim bu sefer 28 tl lik gaz aldım hesaplarıma göre km de 25 kuruş yakmış sizce normalmi
bu 114 km yi şehir içi dışı karışık ve biraz agresif kullanarak yaptım lpg taktırmadan önce 35 kuruş civarında yakıyodu
bu arada aracım otomatik şanzıman...
Kardeşim bence aracına ve otomatik şanzıman olmasına göre çok iyi bir rakam.Benim araç sizinkinin manuel olanı. Denizlide en son 1.87tl den aldığım gazla şehir içi 20 kuruş civarı yaktı.Sizinki o fiyata ve otomatik olmasına göre çok iyi yakmış.

lt hesabı yapın...! kaç. litre yakıyor aracınız 100km de daha sağlıklı sonuc alırsınız. bence çok yakıyor aracınınz neden mi ben 1,55tlden alıyom lpg nin ltsini. o zamankaç lira yaktığı değil kaç lt yaktığı daha önemli...!!!

Geri