Yardım--2007 1.2 enjoy tüplü

posedion06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi arkadaşımda 2007 1.2 enjoy tüplü corsa var satın almak istiyorum renk fıstık yeşili fiyat 20.000 tl olucak 70.000 km dekendim şu an 2000 dti vecttra kullanıyorum çok eskidi artık.Çevremde bu araba zaten 1.2 motor bide tüplü çok kötü bir performans yaratabilir seklinde izlenimler edindim :confused: 1.2 kulanan arkadaşlar performans yönünde biraz bilgi verebilirse çok sevineceğim açıkcası öle çok hızlı araç kullanmıyorum genelde sakiinimdir

yanı yarıstaymıssınız hıssı beklemeyın kesınlıkle aractan... tuplude olunca ekonomık olur... fıyatıda bılmıyorum km ye gore ıyı gıbı...

dostum bende de var 2008 model corsa d 1.2 motor,bendede opel vectra 2.0 cd var ve ondan inip ona bildiğin zaman aradaki fark çok fazla hani araç sollarken vites düşüreyim yırtayım olayı yok ama uzun yoldada inan vectrayı aratmaz ben 5 kişi otoyolda deneme amaçlı 10-15 dakika düz yolda 190 km rahat rahat gittim bende modeli yüksek araba herzaman iyidir.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
hehe aynı o görüntü bende de oluşuyor .. ama gerçek hızı 17X km falandır bence.. GPS ile ölçecem yakında...

Evet iyi bir hız gözüken, vectrayı seviyorum fakat artık km 230.000 oldu yavaş yavaş sorun çıkarmaya başladı bu yüzden 1.2 enjoy yakıt açısındanda model açısındada mantıklı gibi geliyor tesekkürler yorumlarınız için :)

denemek için max hız olarak 190 km ye cıktım , basarsan gitmem demiyor.Ancak 1.2 80 hp motor oldugunu unutmamak lazım, ani güç ihtiyaçlarında mutlaka vites küçültmeniz gerekiyor.Onun dışında hiç bir sorunu yok, WRC performanı beklemiyorsanız sizi her türlü tatmin eder.1.2 motor o kasayı kaldırmaz diyen arkadaşlara kafayı takmayın.

Geri