yardım 96 model opel astra gl otomatikvites hk..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar 96 model opel astra gl otomotik vitesli bir aracım var aracım da önce arıza lambası yanmaya başladı ardın dan (s) spet tuşu ekranda seyir halindeyken kendiliğin den yanıp sönmeye başladı ve aracın devri 4bin de sabitleyip araç kendisini kasmaya başladı bu (s) spet tuşunun ekranda aniden yanıp sönmesi ve aracı seyir halindey ken 4bin devirde sabit bırakmasının sorunu nedir veya ne olabilir bu konu hakkında bana yardım cı olabilir misiniz teşekkürler.

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunu arıyorum

araş tırı yorum ben de bir ağbimiz otomatik şanzıman telini değiştir sen sorunu çözer sin dedi sizce düzelebilir mi

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız makınaya baglanamayınca sorun anasılmaz önce makınaya baglanıp arıza kodu okunacak

ozcanekici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşım yaklaşık 1 ay önce aynı şey benim başıma geldi. Yoğun bir trfikte yakalandım ve duramadım bu şekilde bir süre yo aldım. Bu arada arabayı hayli zorladım. Sonra ilk müsait yerde durdum. Aracı tekrar çalıştırıdığımda her şey normale döndü ışıkda söndü. Aklıma takıldığı için 2 gün sonra otomatik şansıman servisine gittim. Usta otomatik arçlarda arıza durumunda şansıman kendini korumaya aldığı için bu durum meydana geliyomuş. Bu şekilde aracı kullanmak şanzımana büyük zararlar verebilirmiş. Bende şimdilik bi sorun çıkmadı şükür. Bence en kısa zamanda bir oaotmatik şanzıman servisine uğramanda yarar var...

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracı stop edip tekrar çalıştır dığımda her şey normala dönüyor bugun servise bıraktım aracı otomatık şanzıman teli var onu değiştirecekler yarın alacağım aracı sorun öyle düzeli yormuş tanıdığım bir ağbimiz dede otomatik vitesli opel var oada aynı sorunu yaşamış ve sonuçta otomatik şanzıman teli var dedi onu değiştir diğinde sorunu ortandan kalk mış araç bidaha arıza vermemiş kendisi öyle söyledi bende onun dediği gibi yapı yorum şuan bakalım sonuç ne olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...