yardım !!!! bilgi ve tecrübe paylaşın lütfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osman76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

osman76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused: sevgili arkadaşlar 1.3 ctı astra mı ,1.3 ctı corsa mı , yoksa 1.4 corsa mı bu araçlar triptonic 2007 /2010 model olacak bu üç araç arasıda kararsız kaldık fazla km yapmıyoruz yılda 1.500 km gibi tecrübeleri doğrultusunda bilgi veriri misiniz lütfen şimdiden teşekkür ederim :confused: :confused:

Son düzenleme:
Az km yapıyorsanız dizel alacagınıza aynı modelin benzinli ama en üst donanım paketli olanını almanızı öneririm.Bu itibarla yukarıdaki seçeneklerden 1.3 cdti astra fiyatına full 1.4 corsa almanızı öneririm.,

Not: liste fiyatlarına bakarak yazmadım,yanıltmış olmayayım, misal olarak söyledim

1.3 astra cdti alın ama easy tranıc almayın opel servısıne bır suru arızalı easy tranonıc gelıyor en ıyısı manuel vıtes

yılda 1500 km hiçbirşey araba için.. Dizele bi dünya para vermeye gerek yok bence.. 1.6 astra G veya H alın hem komforu hem performansı hemde sessizliği birarada yaşayın.. Benzinli arac herzaman iyidir ama malum ülkemizde benzn cok pahalı.. Kaldı ki sizin yılda yaptğınız kilometreye bakılırsa benzin litresi 10 tl de olsa pek cebi yakmaz :D

Bizde yılda 5-6 bin km anca yapardık dizelden sonra şimdi 13-14 bin km yapıyoruz. Ama 1500de çok az :D 1.4 tam otomatik cosmo cam tavan mercek far vs. Full donanım alın :)

15000 km demissiniz cok az... ben dizel tarafindan olanlardan olmama ragmen bu durumda kesinlikle benzin kesinlikle... 1.4 corsa...

Az kullanan icin 1.4 automatik fites...hem 29000tl astra 38000tl corsa bu fiyata yakin...

hız içinse corsa genis ve rahat diyosanız astra 1500 km icin bence dizel ayrımı sacma gibi saygılar

Geri