Yardım Hiç Anlamıyorum

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında yaklaşık 1 milyarlık komple bir tesisat getirme düşüncesindeydim yurtdışından..Sonra yurtdışı bile olsa 1 milyarın büyük para oldugu düşüncesine vardım :) yanılmıyorsam bazı aletler var bass anfisi hepsi beraber kutu şeklinde , direk bagaj a koyup zahmetli bir elektrik bağlantısı gerektirmiyo ve fiyatları 500ytl yi geçmiyor..
bu alet hakkında bana link verebilicek yada bilgilendirecek birileri olursa cok sevinirim..gerçekten hiç anlamıyorum :)

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım var olmasına ama en başta o bass için amfi gerek. astranın orjinal teybinde o kdr güçlü çıkış yok. ayrıca çeşitt aşırı çok. ama tavsiyem tek kanal bi jbl amfi yanına 800-1000 watt kutulu subwoofer. o da nerden baksan yine 500 ytl yi bulur geçebilirde. diyorum ya ürün çok fiyat çok

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim istedigim böyle degil işte.. bass ı anfisi bir satılan ürün var.. yanlış hatırlamıyorsam focal'in böyle bir ürünü var..

sb_25_a1.gif

sb_25_a1_1.gif

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
swd-3000.jpg

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Safa O focal'in bassı 25cm öncelikle onu söyliyim.Benim ustada var bundan bitane ama aktif bass mı onu bilmiyorum.Resimde ki alpine'de beylidüzünde ki media mark'ta var :)nası bi tesisat istiyosun sen iyi mi kötü mü normal mi?
aktif : (amfili)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Safa O focal'in bassı 25cm öncelikle onu söyliyim.Benim ustada var bundan bitane ama aktif bass mı onu bilmiyorum.Resimde ki alpine'de beylidüzünde ki media mark'ta var :)nası bi tesisat istiyosun sen iyi mi kötü mü normal mi?
aktif : (amfili)

kötü bir tesisat istiyorum :D şaka biyana mümkün oldugu kadar uygun ve temiz bir bass istiyorum , montajına kablosuna bi sürü para bayılmak istemiyorum :)

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
600-700 civarı halledersin.2saatte hazır:)Yaptıracağın yerde de dikkat et dandik kablolar kullanmasınlar sonra çok sorun çıkartıyo..

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu ne fark eder. sonuçta ha amfiyi ayrı almışsın ha içinde. yine kabinin yanına güçlü bir 12 volt kablo çekçen yine ses girişi için kablo çekçen. ayrı ayrı alırsan kabinin hemen müsait bir kısmına monte edersin amfiyi. diğer türlü hazırlarıda güzel. en iyisi pioneer, jbl,sony,alpın. bunların dışında öyle premier, sunny flan filan bakma kardeşim. benim en iyi tavsiyem jbl. daha özel sistemlerde var ama hem pahalı hemde her yerde bulamazsın.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenwood un var daha dün baktım 1200w çıkışı var aman Allah'ım

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ucuz yollu bişey olsun dersen SİLİCON marka ürünler var 170 dolar civarında ayrıca bas kontrol da mevcut ama sonuçta ayrı ayrı alıp kurduğun cihazlar gibi olmaz hiç biri bu tip basların bence bası ayrı anfini ayrı al sen bir kabinde birleştir tesisat olayına gelince araştırdığın baslara ne kablo kullanılacaksa diğerinede aynısı kullanılıyor onu dert etme bence