yardım (su akıyor ) bu nedir anlayamadım

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar size bi sorum olacak bir astra var birde bir başka marka aracımız var konu astra değil diğer araç2014 audi a3 sedan 1.6 dizel arabayla gezip geldik sonra 20 dk kadar parkta kaldı tekrar çalıştırdık giderken bi baktım altından su aktı anlayamadık nedir bu bi kaç kişiye sorduk motor terlemesi dedi birde araç motoru soğutma fanı soğutma esnasında buharlaşan su dediler araçta herhangi bir uyarı yada bi tuhaflık yok ne olabilir bu su daimi akan bi su değildi bir su bardağı kadar aktı bu gün yine aynı şekilde evre geldik 20 dk sonra tekrar çıktık yine aktı ama çok az bi miktar tabiri caizse kış ayında yağmurda tampon içinde kalan su gibi

unutmadan arabada soğutma fanı var stop eince fan çalışıyor

çok teşekkürler

Son düzenleme:

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar size bi sorum olacak bir astra var birde bir başka marka aracımız var konu astra değil diğer araç audi a3 1.6 dizel arabayla gezip geldik sonra 20 dk kadar parkta kaldı tekrar çalıştırdık giderken bi baktım altından su aktı anlayamadık nedir bu bi kaç kişiye sorduk motor terlemesi dedi birde araç motoru soğutma fanı soğutma esnasında buharlaşan su dediler araçta herhangi bir uyarı yada bi tuhaflık yok ne olabilir bu su daimi akan bi su değildi bir su bardağı kadar aktı bu gün yine aynı şekilde evre geldik 20 dk sonra tekrar çıktık yine aktı ama çok az bi miktar tabiri caizse kış ayında yağmurda tampon içinde kalan su gibi

çok teşekkürler
Gözle iyice bakmak lazım 1 su bardağı diyorsunuz kışın su kalmaz buhar olur şimdiye su haznesine motor çalışırken bakın dışarıdan eksiltme yapıyormu

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözle iyice bakmak lazım 1 su bardağı diyorsunuz kışın su kalmaz buhar olur şimdiye su haznesine motor çalışırken bakın dışarıdan eksiltme yapıyormu
2 gündür oluyor bakayım yarında olacak mı birde hiç bir uyarı yada ikaz yok araçta normalinde servis zamanı gelince bile servis zamanına 3 gün kaldı 2 gün kaldı diye uyarıyor

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Klima açıyormusunuz klima suyu tahliye ediyor olabilir

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
2 gündür oluyor bakayım yarında olacak mı birde hiç bir uyarı yada ikaz yok araçta normalinde servis zamanı gelince bile servis zamanına 3 gün kaldı 2 gün kaldı diye uyarıyor
Takip et üstad

• Beğen
Tepkiler: denizzined

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
klima açık genelde o neden yapar tahliyede dışarımı atıyor
O olabilir klima giderleri tıkanmıştır bir anda boşaltıyordur

• Beğen

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
klima suyu olmalı. galiba hazne dolunca boşaltıyor. belki filtresi tıkalıdır. o yüzden bir anda boşaltım yapıyor olabilir.

• Beğen

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sorun çözüldü. klima suyu imiş sıkıntı olmaz dedi servis.
yoğunlaşmadan dolayı oluşan su o halde değil mi? sistemin kendisinden bir su çıkışı yoktur?

• Beğen