yardımcı olur musunuz?

sonsuzışık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar;

2012 opel corsa 1.4 enjoy otomotik araç aldım. ecotec. perşembe günü teslim ediliyor. Bu araçta dikkat etmem gerekenler nelerdir. Bu arada söyleyeyim sürücü olarak çok deneyimim yok. Opel in kendi sitesinde yakıt tüketimi ş.içi 8lt, ş.dışı 5lt olarak yazıyor. Bu değerler doğru mudur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aracınız hayırlı olsun, fabrika değerlerine yaklaşmak bile çok iyi kabul edilir. Periyodik bakımlarını aksatmayın, araç üzmeyecektir sizi.

Araca çok fazla yüklenilmedikten sonra şehir dışında 5-6 litre civarı tüketim Corsa için normaldir diye düşünüyorum.

yardımlarınız için sağol

CD 30 Radyo / CD / MP3 çalar (direksiyondan kumandalı) ve 7 adet hoparlör

yukarıdaki özelliklerine göre USB'den müzik dinleyebiliyor muyum ve ayrıca bu araçta BLUETOOTH dan cep telefonuyla konuşabiliyor muyum?

Alırken arabanın motor şase ile ruhsat bilgileri uyuşuyor mu, arabayı indirip bindirirken sağa sola sürtmeden dolayı boya var mı, araba kullanılmış mı, teşhir ürünü mü değil mi, bunlara kontrol etmekte fayda var diye düşünüyorum.

Güle güle kazasız belasız kullan,alırken aracını iyice incele eksiz kusur varsa o gün orda hallet sonra başın ağrımasın artı ilk 1500km sakin 3/2 gaz ayarında kullan ilk 4-6000km de yağına bak eksilme olmasına karşın

eger çok deneyim yoksa ilk zamanlarda o değerlerin üstünde yakıtının olması cok normal ama zamanla motroda acıldıkca yakıtın o degerlere yaklasabilir

usb den muzık dınleme olayın yok corsalarda.keske 1.3 cdti alsaydınız dıyebılırım sadece 1.4 corsa kullanıp 1.6 vergısı vermek bıraz sıkıcı bır durum bana gore ama hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasıp olsun.

Geri