Yedek anahtar ?? :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımın yedek anahtarını kaybettım ne yapmam gerekiyor ? Acil yardım lütfen :(

Hayır kötu nıyetlı bırının elıne gecmesınden degıl kapalı garajda guvenlıklı yerde duruyor arac ama sımdı kaskosu var Allah korusun dışarda bır yere koydum aracım calındı kaskodan bır sey talep edemem dıye bılıyorum ben 2 anahtarında sıgorta sırketıne verılmesı gerekıyor bu durumu nasıl halledıcem dıye dusunuyorum :(

Hocam kasko şirketine bildiriyosun sanırsam kilitleri komple değiştiriyolar.Bizim burda bir abinin For connect vardı aynı şekilde kapı kilitleri komple değişti.bence kasko şirketine bildirmende fayda var allah korusun umulmayan bişey olursa kasko sana sen vermişsin anahtarı bile diyebilir.

Hocam kasko şirketine bildiriyosun sanırsam kilitleri komple değiştiriyolar.Bizim burda bir abinin For connect vardı aynı şekilde kapı kilitleri komple değişti.bence kasko şirketine bildirmende fayda var allah korusun umulmayan bişey olursa kasko sana sen vermişsin anahtarı bile diyebilir.

Bende bundan korkuyorum işte , kapıların kılıdını degıstırme ucretını kaskomu karsılıyor acaba ?

valla hatırlamıyorum eren abi kendimi yaptırmıştı yoksa kaskomu karşılamıştı.Ama ben gördüğümde sorayım bi hatta oğlu arkadaşım msni açtığındada sorarım yazarım cevabı.

servise giderseniz kaybettiğiniz anahtarın şifresini değiştiriyorlar çalmak için gelseler dahi aracınızı çalıştıramazlar.

bikaç ay önce başıma geldi,
türk nippon kaskom,
polis ten tutanak istedi,
ve sadece tek anahtar gelecek size,
komple değişmesine gerek yok,
çünkü yeni anahtarı tanıtırken eskisini silecekler beyinden,
istesende sen bile yani bulsan da çalıştıramaacaksın,
anahtarı kasko gönderecek, fiyatını da karşılayacak,
anahtar sana dişleri bile açılmış olarak gelecek, tak çalıştır halde...
sıkıntı yok yani, yarın kaskonu ara söyle, onlar seni yönlendirir...
geçmiş olsun...

bikaç ay önce başıma geldi,
türk nippon kaskom,
polis ten tutanak istedi,
ve sadece tek anahtar gelecek size,
komple değişmesine gerek yok,
çünkü yeni anahtarı tanıtırken eskisini silecekler beyinden,
istesende sen bile yani bulsan da çalıştıramaacaksın,
anahtarı kasko gönderecek, fiyatını da karşılayacak,
anahtar sana dişleri bile açılmış olarak gelecek, tak çalıştır halde...
sıkıntı yok yani, yarın kaskonu ara söyle, onlar seni yönlendirir...
geçmiş olsun...

Tesekkurler sertan bey ..

Geri