Yedek Parça için site önerisi

Serkan Ünlü

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Yedek parça için orjinal yada kaliteli yan sanayi parça satan güvenilir site öneriniz var mı arkadaşlar

Sponsorumuz olan generalopel.com sitesini deneyebilirsiniz. Eğer satın alırsanız olumlu/olumsuz yorumda bulunursanız bizde faydalanırız. Saygılar selamlar.

• Beğen
Tepkiler: turbo_j ve smihci
Sponsorumuz olan generalopel.com sitesini deneyebilirsiniz. Eğer satın alırsanız olumlu/olumsuz yorumda bulunursanız bizde faydalanırız. Saygılar selamlar.
Teşekkür ederim Hasip bey bir bakayım ürünlere

Yedek parça için orjinal yada kaliteli yan sanayi parça satan güvenilir site öneriniz var mı arkadaşlar
Opellcenter firmasından almayın da nereden alırsanız alın. Mokka ön fren diski siparişi verdim bir hafta oldu kargoya verilmedi aradım ürün stoğumuza bı kaç güne girecek dediler.

Tam bir ay 30 gün bekledim siparişimi firma iptal etti. Ücret iadesi yapacaklar 15 gündür de para yatacak halen daha bekliyorum.

Opellcenter firmasından almayın da nereden alırsanız alın. Mokka ön fren diski siparişi verdim bir hafta oldu kargoya verilmedi aradım ürün stoğumuza bı kaç güne girecek dediler.

Tam bir ay 30 gün bekledim siparişimi firma iptal etti. Ücret iadesi yapacaklar 15 gündür de para yatacak halen daha bekliyorum.
Teşekkürler değerlendirmeniz için

onlineyedekparca.com hızlı ve gm orjinal ve yan sanayi parçaları bulabilirsiniz ürün yoksa tedarikçiden temin edip çözüm üretiyorlar yardımcı oluyorlar

Whatsupp : +90 (536) 950 98 22

Opelotoyedekparca.com

Tavsiye ederim ben buradan yapıyorum. Saygılar

onlineyedekparca.com üzerinden 3 kere mann marka filtre alışverişi yaptım bir problem yaşamadım. bir kere yanlış parça gönderdiler telefonla arayınca hemen yardımcı olup doğru parçayı kargoladılar.

onlineyedekparca (y)

cepoto.com uygun fiyatlı defalarca alışveriş yaptım problemsiz..

Geri