yeni astrada performans incelikleri

1.3 cdti fiatın geliştirdiği bir motor ve ben daha memnun olan görmedim .kasa ağır ve 1.3 motor tabii ki kalkışta zorlanacaktır.minumum 1.6 bir motor iş görür .

1.7 110hp,1.7 125hp ve 2.0 160hp taş gibi dizel motorlar varken...Gerçekten çok yazık...Bu gidişle Opel Türkiye piyasasını kaybedecek...

sözun kısası 1.3 CDTI bu kasaya ağır geliyor araç hantallığını gösteriyor.. 1.4 Sport Turbo tercih edilebilir.... Benzinin en yuksek olduğu ülkede nasıl olacaksa :))

bende düşünmeden astra j alırım, biraz ucuzlayınca tabiki :) Aracımdan memnunum ve astra classic III alacağım yine...2-3 sene sonra yeni kasayı alırım.

Son düzenleme:
ben de araçtan memnunum ama bir dahakine 1.3 almam herhalde..1.5-1.6 güzel motorlar var..bir de aynı sağlamlık ve konforu yakalayabilirsem ne güzel..biz aracı değiştirene kadar inşallah opelin türkiyede düşünceleri değişir...

birde bu fiyatlara hala 1.3 satıyorlar. sanki eski motoru chiplemişler gibi. yapsana 1.6 115 ps motor. Fiat'ın 120 hp’lik 1.6 16v Multijet dizel motorunu koy veya.

Geri