yeni kayıt

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize iyi akşamlar diliyorum sizler opel kullanıcısı olarak sizlere birsürü sorum olucak bende şu an satmayı düşündüğüm aracım fiat doblo ve yerine 2008 model opel combo ctiy plus 1.3 motor almayı düşünüyorum kısmetse inşallah sorularım şöyle? 1.3 motor km de ne kadar yakıyor biz 6 kişilik bir aileyiz yokuş tırmanırken tıkanıp kalırmı ve altının yere yakın olduğunu biliyorum kasislerden geçerken altı vuruyormu rahat konforlumu görüş açısı nasıl parçaları pahalımı servis ücretleri nasıl dayanıklımıdır piyasası nasıl satmak durumunda olsak zor durumda olmadığımız sürece tabii elimizde kalırmı bu yukarıda belirttiğim sorulara cvp veren arkadaşlar sizlere şimdiden zaman ayırdığınız için zahmet verdiğim için kusura bakmasınlar lütfen araç almadan önce bi araştırim dedim siz kullanıcısı olarak sizlerden olumlu olumsuz tüm samimiyetinize dayanarak yorumlarınızı bekliyorum ne olursa teşekkür ederim...

foruma hoş geldiniz

dorumda baymustang nikli mustafa kardeşim var o size combo hakkında her türlü bilgiyi verecektir öyle ki aracına yapmadığı bakmadığı yer kalmadı

hoş geldiniz keyifli forumlar benim kullanıgım araçda combo daha öncede 1.3 cdtı city plus vardı sonradan 1.7 e çevirdik 1.3 75 ps lik motorun 1.7 ile arada fazla bi fark yok devirini aldıgında bi farkı kalmıyor gerek çekişi gerek yoltutuşuna diyecek yok eger maddi durumunuz iyiyse yenisini bekleyin derim yinede size kalmış 1.3 c kasa sını alırsanız pişman olmazsınız 4 senedir kullanıyorum hiç yolda bırakmadı ve şu ana kadar diger combo ve bundan hiç parça degişmedi 1.3 ün kasası agır oldugundan rampalarda kalkışlarda biraz hantal kalabiliyor yakıt tüketimi ise 1.3 ün şehir içi 200 250 arasıydı ama 1.7 onda az yakıyor şehir içi 200 şehir dışı 150 160 arası bence 1.7 cdtı alın derim hız istiyosanız eger şimdiden hayırlı olsun iyi günler

Geri