Yeni Opel Astra ailesi genişliyor!

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wol_error.gif
Bu resim buyutlandırılmıştır. Tam boyut görmek için tıklayınız.
3607_20100324145451501_2011-Opel-Astra-Sports-Tourer-1.jpg

wol_error.gif
3607_20100324145445501_2011-Opel-Astra-Sports-Tourer-3.jpg

wol_error.gif
3607_20100324145444392_2011-Opel-Astra-Sports-Tourer-6.jpg

Opel’i C segmentinde başarıyla temsil eden Astra modelinin Sports Tourer versiyonu görüntülendi.

İlk defa bu kadar belirgin olarak görüntülenen model, Astra ailesinin 5 kapılı hatchback versiyonunda sonra ikinci üyesi olacak. Insignia Sports Tourer’den ilham alınarak tasarlanmış arka kısmın sportif görünmesi bekleniyor. 5 kapılı hatchback kardeşi ile aynı motorları kullanacak Sports Tourer’ın yaz sonunda satışa çıkması bekleniyor.

Tüh be! şu sports tourer ben astramı alırken olsaydı onu almak için biraz daha sıkardım kemerleri....

astra g sw'yi tasarlayanlara yaptırmamışlardır inşallah bunu.

türkler değil de almanlar çok seviyolar sanırım bu sw leri,ilk resimde arkada 2 tane sw duruyor,türkiyede çok zor bunları görmek böyle peşpeşe ama j nin sw hoşuma gitti bende 10 puan:D

türkler değil de almanlar çok seviyolar sanırım bu sw leri,ilk resimde arkada 2 tane sw duruyor,türkiyede çok zor bunları görmek böyle peşpeşe ama j nin sw hoşuma gitti bende 10 puan:D

Avrupada sw araçlar sedanlardan daha çok tutuluyor. Zaten bence artık bir çok modelin sw si daha hoş. Ama bizde ikinci el piyasası bitik olduğundan kimse cesaret edip alamıyor. Mesela şu an insignia alacak olsam Sports Tourer alırım. Sadece bagaj kapağının açılıp kapanma özellikleri bile yeterli sedana tercih etmek için. Düğmeyle açıp kapanıyor ne kadar açılacağını içerden ayarlayabiliyorsunuz vs.

Ben sevmedim bunu ya.

Geri