Yeni Üye bircan kocakan EDİTİON

bircan kocakan EDİTİON

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: bircan kocakan EDİTİON
Adınız Soyadınız: bircan kocakan
İkamet ettiğiniz yer: sakarya
Mesleğiniz ve yaşınız: halkla ilişkiler 29
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

mrb arkadaşlar. ben opelimi daha yeni aldım 2001 astra g edition tam 2 buçuk ay oldu daha yeni yeni alışıyorum. ve söylenecek tek şey var bundan sonraki arabam j kasası olsun. opel resmen bir tutku daha önceki arabam başka markaydı reklam yapmayım şimdi. ama opelimi aldığımda arabaya bindiğimi fark ettim. ve arabama gerçekten bağlandım.
------------------------------------------------------

Hoş geldiniz

slm bende yeni katıldım aranıza
arkadaşlar ben 5 yıldır opel astra hb cdti kullanıyorum sattım aldım ama hep sıkıntıdan sattım şimdi güzel bi araç buldum aldım 2010 astrahb cdti 70000 de araç fakat son 2-3 aydır on taraftan bi uğultu gelmeye başladı bugün gittim on tekerlek bilyası dediler değiştirdim aynı seste kesilme yok sonra şanzman dediler bana başka birine götürürken 5 ve 6 viteslerde gaza bastığımda daha cok uğultu ses çıkarmaya başladı 4 e kadar bişi yok ama tabi yine uğultu geliyodu ama 5 te 6 da aşırı çok şanzmanı sordurdum indirip bakmaya yapmaya 800 ile 1700 arası fiyat çktiler ben bunu nası yaptırabilirim şanzmanı açtırdınmı arabayı eline alırsın diolar peki satmaya kalksam satılırmı opel hastasıyım ilk defa böle sorun çıktı bana bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi acaba başka sıkıntı olabilirmi
beni mi yemeye çalışıolar anlamıorum arabayla pek parça konusunda bilgim yok lütfen yardım ....

yanlış yere yazdıysamda yeniliğime verin...

dostum aracının sanzuman yagını degıstırt ve yag sevıyesının tam olup olmadıgını kontrol ettır

Bircan Abi hoşgeldin :) Bende yeniyim :)

Geri