Yeni Üye fatih795

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan fatih795
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fatih795

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: fatih795
Adınız Soyadınız: Fatih Öztürk
İkamet ettiğiniz yer: Sakara
Mesleğiniz ve yaşınız: Öğrenci, Yaş: 20
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Aracım 98 model Vectra 2.0 CD.
Opelim.net e aracım ile ilgi sorunları paylaşmak ve çözüm yollarını öğrenmek, başkalarının çözümlerine bildiğim kadarıyla yardımcı olabilmek için üye oldum.
------------------------------------------------------

Aracımda yaklaşık 5 ay önce su eksiltmesi olduğunu fark edip ustaya götürdüm. Conta yanmış dediler değiştirdiler, sorun devam etti genleşme kabının kapağından dediler değiştirdim yine devam etti, sonra radyatör değiştirdim, ahtapot, termostat, devirdaym bir sürü hortumlar değişti ilk hafta bir şey yok sonra yine devam etti. Ne yapmalıyım, yardım eder misiniz?

Merhabalar ben fatih. Aracım benzinli. Aracimda motor arıza lambasi yaniyor. Ekzantrik devir sensörü yuzunden yandiydi değistirdim orjinal parca takildi. 2 hafta önce oksijen sensörü yüzünden yakti onuda degiştirdik lamba söndü. 2 gundur tekrar yaniyor ariza lambasi ve gaza basinca biraz geç tepki veriyor gibi. Neden olabilir. Yardımcı olur musunuz. Teşekkür ederim.

Merhabalar ben fatih. Aracım benzinli. Aracimda motor arıza lambasi yaniyor. Ekzantrik devir sensörü yuzunden yandiydi değistirdim orjinal parca takildi. 2 hafta önce oksijen sensörü yüzünden yakti onuda degiştirdik lamba söndü. 2 gundur tekrar yaniyor ariza lambasi ve gaza basinca biraz geç tepki veriyor gibi. Neden olabilir. Yardımcı olur musunuz. Teşekkür ederim.

Siteyi biraz inceleyin. Bura tanışma bölümü burada sorunuza kimse cevap vermez.

Geri