Yeni Üye Kuzgun

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kuzgun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kuzgun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: Kuzgun
Adınız Soyadınız: Ömer SAHIN
İkamet ettiğiniz yer: Almanya
Mesleğiniz ve yaşınız: Söför-Oto servis elemani
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Herkeze merhaba.

Foruma yeni katilan bir Opel tutkunuyum.Opel Omega tutkunu desem daha dogru olur.Omega'ya olan hayranligim da cok eski degildir.Hatta bir hafta önce basladi desem yeridir.Kendimi tanitmadan önce bundan biraz bahsedeyim.

Eski arabam(adi lazim degil) aldigim günden beri icime sinmemisti;Kücüktü,yavasti,konforsuzdu,kalibina göre fazla yakardi,motor ve yolun sesini iceriye cok fazla verirdi v.s.Arabami degistirmeye karar verip bir miktarda para biriktirince yeni arayislara basladim.Yeni arac aramaya baslamamin ardindan 2-3 gün sonra bir dostum bana kendi akrabasinin Opel Omega'sini sattigini söyledi.

1999 Opel Omega B 2.0 16V LPG li diye tabir ettigi bu araci önceden sadece isim olarak bilirdim.Ilk basta sicak bakmasamda yinede gidip bir bakariz dedim.Tabi araca gitmeden önce internet üzerinden biraz araci tanidim ve icime sinmeye basladi.Bir kac gün sonra araca bakmaya gittim,gayet temiz kullanilmis sahibi tarafindan iyi bakilmis büyük inspeksiyon ve uzun yol bakimlari yapilmis ufak tefek pürüzler harici kaportasi diri olan Omega test sürüsümdede beni bayagi etkiledi.Hatta bu eski model araca hayran kaldim desem daha dogru olur.

Hic düsünmeden satin aldim.Adini Yadigar koydum ve her gecen gün araca daha cok kanim kayniyor :)

Cok uzattim biliyorum.Artik kendimi tanitma faslina gecebilirim.

Adim;Ömer yas;24 2 yildir Almanya'da yasiyorum.Evli ve bir aslan parcasina sahibim.Aslen Tokat'li dogma büyüme Istanbul'luyum.E.M.L elektrik megzunu üniversite terkim :) okumayi sevmem calismaktansa nefret ederim yan gelip yatmak en büyük hobimdir :)

Herkeze keyifli vakitler diliyorum.
------------------------------------------------------

hoş geldiniz.

Geri