Yeni Üye Ömer arslan

Ömer arslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: Ömer arslan
Adınız Soyadınız: Adım ömer
İkamet ettiğiniz yer: Fransa
Mesleğiniz ve yaşınız: İnşaat ustası
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

TANITIM

Merhaba,
Adım Ömer arslan,
1993 Doğumluyum ve Fransa'da yaşıyorum, Doğma büyüme buralıyım, 15 yaşımdan beri inşaat sektöründe çalışıyorum, Çöcukluktan beri otomobil tamiratlarindan anlıyorum ve bir otomobil garagı açmayı çok istemişimdir ama olmadı, buranın devleti izin vermiyor, 5 yıl otomobil sanayisinde çalışmam gerek, oda mümkün değil evliyim ve bir çocuk babasıyım. Neyseki babamın büyük bir alt kat 6 araba girecek şekilde bir bodrum gibi bir yeri var oda bize yetiyor kendi taksilerimizi tamir etmek için. Rahat 6 yıldır beri bir Opel'im var bir Opel astra h 1.7 cdti 100 lük ben 140ka çıkarttım egr'yi electronik olarak ve mekanik olarak iptal ettim neden çünkü egzoz dumanınin tekrar motora girmesi benim için aptalık. Tabi opel bunun hava kirliliğini azaltmak için yapıyor ama olan arabaya oluyor, birde fab'ı ve katalizör boşaltım. Araba gerçekten çok iyi olmuştu hiç yakmiyor ve zorlanmiyordu. Sonra arabanın enjektör hava turbo verilerini değiştirdik bilgisayarda çok iyidi, bir gün arabanın motorunu yıkadım ve olan oldu!!!

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hoş geldiniz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: Ömer arslan
Adınız Soyadınız: Adım ömer
İkamet ettiğiniz yer: Fransa
Mesleğiniz ve yaşınız: İnşaat ustası
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:

TANITIM

Merhaba,
Adım Ömer arslan,
1993 Doğumluyum ve Fransa'da yaşıyorum, Doğma büyüme buralıyım, 15 yaşımdan beri inşaat sektöründe çalışıyorum, Çöcukluktan beri otomobil tamiratlarindan anlıyorum ve bir otomobil garagı açmayı çok istemişimdir ama olmadı, buranın devleti izin vermiyor, 5 yıl otomobil sanayisinde çalışmam gerek, oda mümkün değil evliyim ve bir çocuk babasıyım. Neyseki babamın büyük bir alt kat 6 araba girecek şekilde bir bodrum gibi bir yeri var oda bize yetiyor kendi taksilerimizi tamir etmek için. Rahat 6 yıldır beri bir Opel'im var bir Opel astra h 1.7 cdti 100 lük ben 140ka çıkarttım egr'yi electronik olarak ve mekanik olarak iptal ettim neden çünkü egzoz dumanınin tekrar motora girmesi benim için aptalık. Tabi opel bunun hava kirliliğini azaltmak için yapıyor ama olan arabaya oluyor, birde fab'ı ve katalizör boşaltım. Araba gerçekten çok iyi olmuştu hiç yakmiyor ve zorlanmiyordu. Sonra arabanın enjektör hava turbo verilerini değiştirdik bilgisayarda çok iyidi, bir gün arabanın motorunu yıkadım ve olan oldu!!!
Aramıza hoş geldiniz.