Yetkili Servis mi ? Özel Servis mi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan astram06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

astram06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba yeni bir opel kullanıcısıyım aldığım aracın garantisi bitmek üzere sizce yetkili servise mi gitmeliyim ? Yoksa özel servise mi ? bir siteden kontrol ettiğimde yaklaşık 100-200 tl fark olduğunu görüyorum.

Fiyat yönünden özel servise gitmek daha mantıklı ki zaten garanti bitmiş. Şuan yetkili servis km durumuna göre 500-600 TL' den aşağı bakım yapmaz ki siz dışarda yarı fiyatına rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Site sponsorumuz var Ankarada, ben 2 yıldır oraya götürüyorum.

Bende duydum o firmayı ama emin olamadım birde ........... adında bir site var buradan fiyat alarak ta götüren arkadaşlarda olmuş.

Fiyat yönünden özel servise gitmek daha mantıklı ki zaten garanti bitmiş. Şuan yetkili servis km durumuna göre 500-600 TL' den aşağı bakım yapmaz ki siz dışarda yarı fiyatına rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Site sponsorumuz var Ankarada, ben 2 yıldır oraya götürüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Genelde özel servisler yetkili servislerden ayrılan ustalar tarafından kuruluyor.Her ne kadar tecrübe olsada ilk kurulum aşamasında tam techizatlı olamıyor sonradan alet edavatı tam olarak toparlıyorlar.Tam techizatlı bir özel servis bulana kadar yetkili servise devam edilmeli kanısındayım.

Geri