yıldız otogaz ( izmit )

hayaksisheytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar Yalova da oturuyorum Prins marka kiti aracıma taktırmak istiyorum yıldız otogaz bana en yakın o geldi işçiliği müşteri memnuniyeti nasıldır bilen çevresinden duyanlar yardımcı olursa çok makbul geçer teşekkürler 1997 model vectra 2.0 gls aracıma takıcam

arkadaşlar Yalova da oturuyorum Prins marka kiti aracıma taktırmak istiyorum yıldız otogaz bana en yakın o geldi işçiliği müşteri memnuniyeti nasıldır bilen çevresinden duyanlar yardımcı olursa çok makbul geçer teşekkürler 1997 model vectra 2.0 gls aracıma takıcam

Şef o araca o kadar masraf yapmaya hiç gerek yok, atiker taktırın 950 liraya geçin, o araç prins taktırılacak düzeyde bir hassasiyete sahip değil, hatasız montaj yapılmış herhangi bir kiti kullanmanızda sakınca yoktur.

Şef o araca o kadar masraf yapmaya hiç gerek yok, atiker taktırın 950 liraya geçin, o araç prins taktırılacak düzeyde bir hassasiyete sahip değil, hatasız montaj yapılmış herhangi bir kiti kullanmanızda sakınca yoktur.

Aynı görüşteyim, 97 Vectra için prins çok lüks gereksiz olacak. Diğer kitlerle uzun süredir, sorunsuz kullanılıyor.

aynen prins cok gereksiz masraf,prinsi taktırcaksın bi filitre değişimine bile bi dünya para verceksin,heleki enektör felan kırdın vay haline ;) Atiker taktır kafan rahat olsun sorun cıkartsa bile parçaları ucuz :)

atıkerden memnun değilim bir önceki aracıma taktırmıstım 1 yıllık tup 3 4 defa sorun verdi çara bulamadığımız tutmayan ayar da cabası 2 haftada bir gaz ayarı yaptırmaktan bıktım :) ben bunu aracıma bağladım ama ne bileyim soğudum atıkerden ha bu şans işi onuda biliyorum tmm salam ustanın rolü çok büyük ama aynı ustadan taktırdık aynı sene içinde 5 arkadaş hepsi memnun tık yok ben olmadım
prins benim arabaya çokmu ağır gelirki peki brc falan ?

Şu kadar söyleyim İzmitteki bütün lpg montaj işi yapanlar beş para etmez.Başın çok ağrır.Hepsine gittiğim için biliyorum...

Şu kadar söyleyim İzmitteki bütün lpg montaj işi yapanlar beş para etmez.Başın çok ağrır.Hepsine gittiğim için biliyorum...
yapma yaaa :(
ne yapacaz şimdi önerebilinecek nereleri var artık uzaklara gidecez ne yapalim malum lpg markadan çok usta kalitesi öne çıkan bir mevzu ne yapalım yardımcı olun arkadaşlar lütfen:confused:

Derincede bir lpg ustası var. Adını hatırlamıyorum ama sizin sorduğunuz değil sanırım. Önünde dünya kadar araba dizili. İsmini Bilen çıkacaktır. Tanimisligim ve ticari hiçbir amacım yoktur, sadece önünden geçerken gördüm ve arabasını götüren çok arkadaşım var. hepsi memnun.

Ankaradada taktırma ihtimalim var mart 11 de asker abimi almaya gidecem gerekirse 1 gün erken giderim taktırırım ankarada işçiliğinin arkasında duran hatasını telafi eden işin ehli ustalar kimlerdir lütfen yardım

Ankaradada taktırma ihtimalim var mart 11 de asker abimi almaya gidecem gerekirse 1 gün erken giderim taktırırım ankarada işçiliğinin arkasında duran hatasını telafi eden işin ehli ustalar kimlerdir lütfen yardım

Şef, otogaz işini sakarya'da iyi yaparlar, ki sadece lpg değil otomotiv işinde gayet iyi ustalar bulmak mümkün, yoksa doğru ankaraya tunalı otogaza, ama orası da prins-teleflex bayii, diğer markaları takıyor mu bilemem.

Geri