yine lpg sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan see_none
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıralı sistem takılı araçta tek marşta almıyodu.( marka voltran)ancak benzinde kullandım 2 gün düzeldi.arabayı tüpten benzine geçirerek stop ediyorumAncak tüpten bezine araba durduğu zaman geçirdiğimde bu süre yeterli olmuyo.benzinden tüpe geçirme süresi ne kadar olmalı.kısa mesafelerde bile tüpten benizne geçirmem gerekiyo.yani arabayı stop etmeden hemen önce benzine alınca bu formul işe yaramıyo.şimdiden herkese tşkrler.Gaz ayarlarıyla ilgisi varmıdır acaba?Ben Van da öğretmenlik yapıyorum burda ki voltran servisi bendeki sıralı sistemin eski olduğunu bunların programının olmadığını söyledi.

arkadasım sımdı ıstanbulda voltranın fabrıkası var
ecu yanı beynı degıstırıp gosterge ıle yenı sısteme gecebılırsın
sendekı gosterge sanırım rakamlı
ılk oncelıkle bunu gorus daha sonra olumsuz olursa yazarsın.

Başka bir mesajımda da benzer sorunlardan bende çektiğimi belirtmiştim. Ne yazıkki küçük bir yerde ve bu alanda gerçek usta bulmanın zor olduğu bir yerdesin sanırım.
Ama "nerden:izmir" yazdığına göre, İzmir ile bir bağın var. Bildiğim kadarıyla İzmir'de Voltran'ın sağlam bir servisi var. Sahiplerinin kardeşi diye duymuştum. Neticede onlar bu dertlerle çok uğraşmıştır kimbilir belki bir çözümde bulmuşlardır. Tatilde felan İzmir'e gidecek olursan en iyi çözümü orda bulursun kanımca.

Sana kolay gelsin.

ıstanbul fabrıkada nurettın usta var
lpg konusunda uzman onla gorus
fabrıka voltran ama ucyıldız esas sırket ulasamazsan yardımcı olurum

Geri