yol bilgisayar ekranı türkçe menü olurmu!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oyib98
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oyib98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model astra cosmom var yol bilgisayar ekranı ingilizce, opel servisinde tech cihazı ile türkçe menüye çevrildiğini duydum yanılıyormuyum. türkçe menüye çevrilmesi konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar! ayrıca yol bilg.ekranındaki tarihi güncellemem gerekiyor. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

tech cıhazıa gerek yok dıye bılıyorum.settıngs tusuna basın.oradan language kısmına gelın.arada bır menu daha varmıydı bılmıyorum ama dıl secenegı zaten yol bılgısayarı menulerının ıcınde mevcut.nı ses ayarları vardı yanı audıo bırde bısı daha vardı ama unuttum sımdı.

bildiğim kadarı ile tech2 cihazı ile türkçe menü yükleniyor servislerde..yetkili servise sormuştum ben ingilizce kullanıyorum sıkıntı yaratmıyor

slm bende de 2006 elgance var ondada aynı türkçe yok gerçekten bende merak ettim şimdi türkçe oluyosa daha iyi olur

arkadaşlar cvp.larınız için sağolun. kesin sonucu nasıl alabilirim, türkçe menü için! emrahın dediği gibi türkçe menü olursa benim için daha iyi olcak. tşk.

arkadaşlar cvp.larınız için sağolun. kesin sonucu nasıl alabilirim, türkçe menü için! emrahın dediği gibi türkçe menü olursa benim için daha iyi olcak. tşk.

Kesin çözümü yukarda yazmışlar işte :D önce settings e gir ordan language ayarlarına gir Türkçe varsa üstüne gelip okey le, eğer orda Türkçe yoksa servise git yüklesinler :D

Geri