Yol bilgisayarını yükseltmeyle ilgili sorum

kaanelo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar çözemediğim ve ustalardan öğrenemediğim bir sorum var. astra h'ımda en eski BIDekran var. ben renkli ve dokunmatik orjinal multmedyasına uyumlu, bluetooth vb gösterebildiginden ve geniş oldugundan CID ekran alacagım. uygun fiyata buldum yurtdışından. ancak ve ancak benim ekranın arkası tek soket. bu 2 soket. bu yandaki küçük soket ne işe yarıyor? internette forumlarda tüm astra h'lara diğer tüm CID-BID-TID-gid hepsi uyar yazmışlar.
yakıt sensör olayını opcomla yapacağım o konuda sorunum sıkıntım yok. tek kafamdaki şey soket.

bilen aydınlatırsa çok sevinirim. selamlar

yeni ekran arkası
eski ekran arka soketi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
o soket yanlış hatırlamıyorsam üst düzey teyp ler için di gps anteni mikrofon bluetooth gibi

• Beğen
Tepkiler: kaanelo

kaanelo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani cid aldıgım gibi takacağım büyük soketi opcomla da optimizasyon. cayır cayır çalışacak? teşekkür ettim.

kaanelo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada evet touch and connect var araçta onun bluetooth haberleşmesi için teypden soketi cid e bağlayacagız galiba :)
ekranı getirteyim de ugrasayım o işle de.

Attila241

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cid ekranda bluetooth dokunmatik vs yok yanlis bilgiye sahipsiniz. Cid ekran sadece gid ekranin renklisi biri siyah beyaz digeri renkli tv yani. Dediklerinizi yapmak icin cid interface takip ardindan dokunmatik panel ardindan portable bilgisayar takmalisiniz ki dediklerinizi yapabilesiniz. En iyisi android teyb alin yeni nesiller can bus uyumlu.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Attila241

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diger taraffan ks kodlu ekranlar yanilmiyorsan 2 satirdir ve her astra h çalışmaz

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Diger taraffan ks kodlu ekranlar yanilmiyorsan 2 satirdir ve her astra h çalışmaz
üstadım tam bilmiyorum ben cid yükseltmeyi ama hani bt ekranı sonra aktif lastik izlemedir bir kaç özellik daha teybe bağlanıyor oradan teybden 2 soket şeklinde ekrana giriyor diye biliyorum bende yanlış yönlendirmek istemiyorum ucuz parçalar cid ekranında kendi içind e çeşitleri var şükrü usta vardı astra h baya özellikler ekleyip paylaşım yapmıştı onun projosei içinde ve bir kaç sitede daha gördüm tid ekran yerine takanda var ama yine de tam olarak bilmiyorum

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Cid ekranda bluetooth dokunmatik vs yok yanlis bilgiye sahipsiniz. Cid ekran sadece gid ekranin renklisi biri siyah beyaz digeri renkli tv yani. Dediklerinizi yapmak icin cid interface takip ardindan dokunmatik panel ardindan portable bilgisayar takmalisiniz ki dediklerinizi yapabilesiniz. En iyisi android teyb alin yeni nesiller can bus uyumlu.
android teyblerde bizim araçla da gizli bilgisayara girilmiyor hararet takipi filan yapamıyoruz

zamorano007

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
android teyblerde bizim araçla da gizli bilgisayara girilmiyor hararet takipi filan yapamıyoruz
Android teybe birtane bluetoothlu elm327 baglarsin butun arabanin hersyini gorursun canbus lı android teyplerde bir suru ozrllik var

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
üstad onlarda var obd takılı olarak gezdiginde 3 defa km saati gitti geldi bunun gibi elektornik sıkıntılar çıkarıyor o tarz işlemler de