Yol bilgisayarını yükseltmeyle ilgili sorum

zamorano007

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Ben corsaya androidli teyp taktim direksiyon kumandasini calistirana kadar akla karayi secmistim,

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
evet üstadım yani sorun çıkıyor illaki yoksa orj. android tarzı teybi var o çok iyi touch connect diye o ve cid ikilisi çok iyi oluyor ama diğer türlü hep sıkıntılı elektronik olarak sorun çıkarıyor hep

Oldschooll

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
evet üstadım yani sorun çıkıyor illaki yoksa orj. android tarzı teybi var o çok iyi touch connect diye o ve cid ikilisi çok iyi oluyor ama diğer türlü hep sıkıntılı elektronik olarak sorun çıkarıyor hep
Merhaba hocam dounle teyb almak istiyorum aracıma 2008 astra önerebileceğiniz marka yada düzgün takanilecek mekan varmıdır

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ankarada serhat inci car astra h ise aracın bana kalırsa çıkma cid ekran bul ve bunu touch connect teyple süsle tavsiyemdir orj. Olur

Oldschooll

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ankarada serhat inci car astra h ise aracın bana kalırsa çıkma cid ekran bul ve bunu touch connect teyple süsle tavsiyemdir orj. Olur
İstanbulda bu konuda yönlendirebileceginiz bir yer varmıdır peki cid ekran ve touch connect teyb için

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
İstanbulda bu konuda yönlendirebileceginiz bir yer varmıdır peki cid ekran ve touch connect teyb için
O parçaları opel çıkmacılarina bakman lazım çıkmacılarda bulursun üstad bunun yanında eklenti bluetooth modül aktif lastik basınç gibi özellikleri de ekleyebilirsin parçacılar dan beyinlerini alıp

Oldschooll

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
O parçaları opel çıkmacılarina bakman lazım çıkmacılarda bulursun üstad bunun yanında eklenti bluetooth modül aktif lastik basınç gibi özellikleri de ekleyebilirsin parçacılar dan beyinlerini alıp
Teşekkürler hocam

yeri bu sayfa değil belki ama astra h kullanıyorsun anladıgım kadarıyla yazılım attırsak arabaya sence bizim modeller de işe yarar mı ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
5 10 beygir fark eder ben hani hiç bir şekilde yazılım tavsiye etmiyorum fabrikasyon veriler le oynamak iyi değil onun yerine spor kat ve spor egzos yanlız herhangi bir egzozcuda olmaması lazım katalizöründe spor olanları var takarsınız araç daha canlı olur tatmin eder