Yüksek seste ses gidip geliyor

bengul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

2009 model 1.4 otomatik enjoy aracımda müziği yüksek seste açtığımda arada kesinti oluyor. Bu problemi yaşayana var mı sebebi ne olabilir acaba?

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ses tesisatı ile oynandı mı hiç? Yanlış bir bağlantı veya ekstra hoparlör desteklemeyen birşey olmalı

bengul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle bir akü kutup başını çıkarıp 10 dk bekleyip geri takabilir misiniz? Aracınızda sonradan takılan multimedya var mı yoksa orijinal teybi mi?
Eğer multimedya varsa bilgili bir audio hifi servisini araştırmak gerekebilir. Ankara için böyle bir yer biliyorum.

bengul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle bir akü kutup başını çıkarıp 10 dk bekleyip geri takabilir misiniz? Aracınızda sonradan takılan multimedya var mı yoksa orijinal teybi mi?
Eğer multimedya varsa bilgili bir audio hifi servisini araştırmak gerekebilir. Ankara için böyle bir yer biliyorum.
O dediğiniz işlemi sanırım ben yapamam. Orijinal teyp. Ben İstanbul'dayım maalesef.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sıcak hava ana üniteyi etkiliyorsa sesi keser bu şekilde
standart ana ünitede sesi sona kadar açınca da kendini korumaya alabiliyor ve sesi kesiyor

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

2009 model 1.4 otomatik enjoy aracımda müziği yüksek seste açtığımda arada kesinti oluyor. Bu problemi yaşayana var mı sebebi ne olabilir acaba?
Arada kesinti oluyor, dediğiniz örneğin ani fren gibi durumlarda mı oluyor.