yüregimiz serinlesin köpek leşleri bunlar

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüregimiz serinlesin ..

62207.jpg

PKK'lıları Derede Yıkadılar

04 Ekim 2007 07:33

Kato Dağı'nda öldürülen 7 PKK'lının cesedini Mehmetçik taşımamıştı. DTP'liler önderliğindeki ekip dağa çıkıp cesetleri getirdi. Sonra derede yıkadılar. İşte o anlar.

Şırnak'ın Kato Dağı bölgesinde öldürülen 7 terörist, Beytüşşebap Belediyesi tarafından devlet hastanesi morgundan alınarak kimsesizler mezarlığında gömüldü.

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine bağlı Kato Dağı bölgesinde güvenlik güçleri ile girdikleri çatışmada öldürülen teröristlerin cenazeleri, dün aileleri ve DTP'li bir grup tarafından alınmıştı. Beytüşşebap Ddtpevlet Hastanesi morgunda bulunan ve aileleri tarafından teşhis edilemeyen teröristler, Faraşin Deresi'nde yıkandı.

Cenazeler yıkanma işleminin ardından kimsesizler mezarlığına gömüldü. Cenazelerin götürülüşü ve defni sırasında terör örgütüne ait sözde bayraklar açılırken, yasadışı sloganlar atıldı.
pkkölü665789bb.jpg

pkkölü55678bb.jpg

pkk88905bb.jpg

pkkölü6709bb.jpg

pkkölü5378bb.jpg

gülüyorum bunlara ASKER gebertip bırakmış kato da dtp lilerde leşlerini almışlar tabi..

ama devlet neden bu dtp lileri görmezden geliyor da bi ceza evi aracının önündeki ya sev ya terket yazısını soruşturmaya alıyor..

62280.jpg

"Ya Sev Ya Terk Et" Mayıs'ta Yapıştırılmış

04 Ekim 2007 20:37

Soruşturma kapsamında, "YA SEV YA TERK ET" çıkartmasının cezaevi aracına Mayıs 2007’de yapıştırıldığı belirlendi.

Kocaeli F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na ait cezaevi aracının ön kısmındaki “Ya Sev Ya Terk Et” yazısıyla ilgili başlatılan adli ve idari soruşturma sürüyor.
Soruşturma kapsamında, çıkartmanın cezaevi aracına Mayıs 2007’de yapıştırıldığı ortaya çıktı.
Hrant Dink’in katil zanlısı O.S’yi, yargılandığı İstanbul özel yetkili Ağır Cezaevi Mahkemesi’ndeki duruşmaya götüren Kocaeli F tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz
Kurumu’na ait cezaevi aracının ön kısmındaki “Ya Sev Ya Terk Et” çıkartması üzerine adli ve idari soruşturma başlatan Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı, cezaevi girişindeki kamera görüntülerini inceledi.
Yapılan incelemede N.Y’nin kullandığı 06 AG 6063 plakalı cezaevi aracına 7.5 santimetre çapındaki “Ya sev Ya Terk Et” çıkartmasının Mayıs 2007 tarihinde yapıştırıldığı, Hrant Dink davasıyla ilgisi olmadığı, O.S’nin ilk duruşmaya 02 Temmuz 2007 tarihinde çıktığı belirlendi.
Savcılık, Türk Telekom’un özelleştirilmesinden sonra 2006 yılında Kocaeli F Tipi Cezaevi Müdürlüğünde göreve başlayan cezaevi aracı sürücüsü N.Y’nin ifadesini de aldı.
N.Y’nin, çıkartmanın “siyasi” olduğunu bilmediğini ve kasıtlı yapıştırmadığını söylediği öğrenildi. Soruşturmanın devam ettiği bildirildi

Son düzenleme:
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bu şerefsizleri araba koymak bile hataa sürüsülerdi keşke

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asker de almamıştım aracıma
ve kreçleyip komyonla yolladık devlet hastanesi morguna..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazık,çok üzüldüm..

evet çok yazık abi tabi insan olarak düşünürsek yazık

hem maddi hem manevi zararlarını düşünür ve doguda askerlik yapan kardeşlerimizi canlarını göz önüne alırsak ben üzülmem
kahkaha atarım 2 senede piskolojim düzelmedi bunların yüzünden..

Son düzenleme:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çok yazık abi tabi insan olarak düşünürsek yazık

hem maddi hem manevi zararlarını düşünür ve doguda askerlik yapan kardeşlerimizi canlarını göz önüne alırsak ben üzülmem
kahkaha atarım 2 senede piskolojim düzelmedi bunların yüzünden..

Harcanan emeğe vakte yazık Muharrem!! Bırakın kalsınlar allahın dağında,ölüsü dirisinden pis kokacak değilya..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harcanan emeğe vakte yazık Muharrem!! Bırakın kalsınlar allahın dağında,ölüsü dirisinden pis kokacak değilya..

alanlarda kim biliyosun işte abi ama koptum valla :D

ölüsü dirisinden pis kokacak degilya.! süperr :alkis:

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o leşlerde ki pisliği ne o dereler paklar, ne de o paçavralar..

mehmetçiğin yağlı kurşunu onları tertemiz yapmış işte.. illa pisletecekler şerefsizler.

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ordakilerle beraber tarayıp alayını yakacaktın ki anca rahatlayasın...

Rabbime sonsuz teşekkürler olsun ki ite köpeğe meydan bırakmayacak kardeşlerim var, şükürler olsun...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu demokratikleşme olayında ipin ucu kaçtı artık.Demorkratik bir ülke olmamız bunlara müsamaha göstermemizi gerektirmez.Başka hangi ülkede terörist bir örgüt temsilcileri meclise girebilir?Başka hangi ülkede bir milletvekili teröristler için "onlar bizim kardeşimizdir" diyebilir? Başka hangi ülkede bir belediye başkanı teröristlere taziyeye gidip sonra görevinde kalabilir?

Avrupa'ya şirin gözükeceğiz diye bu demokratikleşme işinin dozunu kaçırdılar iyice.Suça göz yumanlar da aynı oranda suçludur.Benim esas anlamadığım ordu harekete geçmek için daha ne bekliyor?Demokrasi buysa ben istemiyorum arkadaş, darbe olsun daha iyi!!!