Anahtarada açmaya basınca parkları otamatik yakamazmıyız

byyoleri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bykokorecci.com.tr
arkadaşlar leon lardaki gibi arabayı açma tuşunu basınca parklar yanmazmı bence angel var oda parklara bağlı olduğundan direk açılcak hoş olur nasıl yapılır bi mekanizma warmış alıp takılınca oluyormuş varmı bilgisi olan

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla eğer öyle birşey bulursan beraber yaptıralım aynı fikir bir süredir benimde aklımda

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapıları actıgında Tepe aydınlatman calısıyor oraya 12 v Role baglayıp ahahtar ucları park lambalarının anahtarına baglarsan istedıgın olur sanırım. Daha profesyonel yardım ıcın Cengiz abi (Mokia) ye sorabilirsin ;)

byyoleri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bykokorecci.com.tr
sonra arabayı yakmayalım sağlam bişey olsun istiyorum

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada kapı kitlenince kısalar yada parklar hangisini istersen belli bir süre yanıyor (follow me home) kapılar açılınca dediğin sistem en basiti iç aydınlatmaya bir kablo çekersin kısa yada parkların yanar elektrikçi halleder.. bir kablo bir role ile halolur bence. ama illa bir alet edavat istiyorsan alarmlara bak derim kesin istediğin özelliği yapan bir alarm vardır..

byyoleri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bykokorecci.com.tr
Valla eğer öyle birşey bulursan beraber yaptıralım aynı fikir bir süredir benimde aklımda

kardeş çok iyi bi elektirikcim war yaparsa o yapar ivedikte adam profesör yani bi hafta sonu gidip yaptıralım

c.ayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
follow me home özelliği için 'far sensörü' alıcaksınız. başka bişey yapmanıza gerek yok