Astra J Kasa krom kaplamaları

tokayr

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum arkadaşlar aracımı 2.el aldım bagaj altı krom kaplaması orjinal olmadığından dolayı deforme olmuş değiştirmek istiyorum krom kaplama olarak hangi markayı önerir siniz eski kaplamayı sökerken boyaya zarar verir miyiz tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
2317

2318

Bu kaplamanın amacı varmı görüntü dışında?

yok kötü gözüktüğü için değiştirmek istiyorum

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Feyzi
Kesinlikle katılıyorum size. Arabayı bozan anlamsız bunun gibi bişe daha önce görmedim. İnş altındaki boyaya zarar vermemiştir.

yapıştırdığı silikona bağlı kuvvetliyse zor cıkartırsın
geçende plakayı bile zor çıkartık
kolay gelsin

Bende boyaya zarar vermek istemiyorum araştırma yapıyorum internette pek fazla bununla alakalı konu bulamadım

Bende boyaya zarar vermek istemiyorum araştırma yapıyorum internette pek fazla bununla alakalı konu bulamadım
Çeşitli spreyler var ama hangisi işine yarar araştırmak lazım
silikon ayırıcı veya sökücü sprey diye araştır belki karşına bir şeyler çıkar.

Normalde sanayi tipi fön ile ısıtınca misina veya diş ipi gibi ince bir ip yardımıyla çıkıyor. Aksi taktirde boya hasar görür. Bu tip krom kaplamalar ne yazık ki oto yıkamacıların yıkama köpüğüne kattıkları yağ çöz nedeniyle fazla dayanmıyor.

• Beğen
Tepkiler: kadsamuy
S-Dizayn markasının kromlarını kesinlikle öneririm. Orijinal gibi duruyor. Ben Omsa almıştım yıllar önce, kelebek camlarından birisi hafifçe kalkmış görmemişim. Yüksek süratli bir anda uçtu gitti. Firmalarla görüşüyorum tek parça kelebek kromu veremeyeceklerini söylüyorlar :(

Ben de böyle kullanıyorum teki eksik..

Geri
Üst Alt