Işıkta cam siliciler/dilencilerden kurtulma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan turank
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben turank abimin dediği taktiği uyguladım gayet başarılı
icon10.gif

:good:

Gerçekten de, ileri sürüş tekniği.

:tesk:

Bu mecidiyeköy(cevahir) in önunde cok olmaya basladılar su şişesiyle gezıyorlar polıslerın bu duruma bı el atması sart .

Bu mecidiyeköy(cevahir) in önunde cok olmaya basladılar su şişesiyle gezıyorlar polıslerın bu duruma bı el atması sart .

ben mecidiyeköy meydanda yakalandım bir kere. arada mesafede acmıştım :) adam geriden geldi ve hop diye atladı arabanın ustune. yeşilde yandı aynı anda adamı camdan cekiyorum biyandan gidiyorum yok inmiyor. bastım gazı beraber bi muddet gittik ve adam geri atladı. mal bunlar ya

ben mecidiyeköy meydanda yakalandım bir kere. arada mesafede acmıştım :) adam geriden geldi ve hop diye atladı arabanın ustune. yeşilde yandı aynı anda adamı camdan cekiyorum biyandan gidiyorum yok inmiyor. bastım gazı beraber bi muddet gittik ve adam geri atladı. mal bunlar ya

Ya bıde bunlar kalabalık kavga felanda gelmezler cıddı anlamda polıslerın orda onlara mudahale etmelerı lazım goruyorum polıslerde var orada ama hıcbırsey demıyorlar sankı devlete vergı verıyor onlar , bırgun bırının basına iş acıcaklar sırf o yuzden o yolu tercıh etmıyorum asagıdan yıldızdan cıkıyorum.

İleri sıvış tekniği :D :)

Geri