Kocaeli(İzmit) Buluşma Yeni...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
[glow=white,2,300]Evet var mı kocaelide oturan astrası olan arkadaş:) Bu hafta için cumartesi veya pazar bir buluşma yapabiliriz.Katılmak istiyen ????
[/glow]

Ynt: Kocaeli(İzmit) Buluşma Yeni...

albertxx link' Alıntı:
[glow=white,2,300]Evet var mı kocaelide oturan astrası olan arkadaş:) Bu hafta için çarşamba perşembe cuma bir buluşma yapabiliriz.Katılmak istiyen ????
[/glow]
albertx ben bu pazar gıdecektım ıstanbula ama kimseden ses seda çıkmadı baksana hala yatmadım ve haber bekliyorum ama herkes tırt cıktı

albertxx link' Alıntı:
[glow=white,2,300]Evet var mı kocaelide oturan astrası olan arkadaş:) Bu hafta için çarşamba perşembe cuma bir buluşma yapabiliriz.Katılmak istiyen ????
[/glow]
buluşma ddığın hafta sonu olur hafta ıcı bır allahın kulunu bulamazsın hatta hafta sonu bıle bulamazsın

Valla abi hafta sonu gezme ihtimali çok :D ondan dedim gerçi hafta sonuda olur cumartesi veya pazar günü değiştirdim zaten :)

albertxx link' Alıntı:
Valla abi hafta sonu gezme ihtimali çok :D ondan dedim gerçi hafta sonuda olur cumartesi veya pazar günü değiştirdim zaten :)
sen şuan ızmıttemısın baksana ben hala bekliyorum acaba yarın buluşma olur umıdıyle ama sen bu hafta sonu gelecen dımı ızmıte  ben gelırım benden başkasıda kımse gelmez buluşmaya

Ben izmitteyim abi zaten :) Dedim ya ehliyet sorunu var onu halletcem pazartesi işte sonra hazırım umuyorum 1 günde en kötü 2 günde hallolur kimse gelmezse gelmesin biz buluşuruz nolcak :D

albertxx link' Alıntı:
Ben izmitteyim abi zaten :) Dedim ya ehliyet sorunu var onu halletcem pazartesi işte sonra hazırım umuyorum 1 günde en kötü 2 günde hallolur kimse gelmezse gelmesin biz buluşuruz nolcak :D
tamam o zama yarın nerde buluşuyoruz bana hemen yerını ve zamanını bıldır muhabbet fılan eerız sana uygunsa tabı bu da numaram 543 607 05 13

Abi haftaya yarın değil :D Bir tarihi kararlaştıramadık daha ehliyetimi halletmedim :)

albertxx link' Alıntı:
Abi haftaya yarın değil :D Bir tarihi kararlaştıramadık daha ehliyetimi halletmedim :)
ya boşver ehlıyetı sen şimdı yarın pazar devlet yerlerı çalışmıyor e arabalarlada  geezmıcez ehlıyete ıhtıyacın yok be kardeşim  evill2

special_Partyman
CALİBRA BG link' Alıntı:
ya boşver ehlıyetı sen şimdı yarın pazar devlet yerlerı çalışmıyor e arabalarlada  geezmıcez ehlıyete ıhtıyacın yok be kardeşim  evill2

Slm Sinan simdi eve geldim mesajina ozelden cevap yazdim

Geri
Üst Alt