ASTRA GTC 1.4 TURBO Alıyorum Görüşlerinizi bekliyorum..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alones
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ASTRA GTC 1.4 TURBO Alıyorum Görüşlerinizi bekliyorum..

o araba 16 litre yakıyorsa ciddi bir sıkıntıya işaret olabilir ben sıkıştırdığım halde 9 lt yi geçememiştim 1.4T manuel j ile 16 litre düşündürücü. ya arkadaşların dediği gibi sıfırladı az bir yol gitti nasıl olsa satacam da deyip gazı kökledi. ama ortalama hız burda çok önemli.

Araç otomatik vites active select 1.4 turbo araca egsozda takılmış kumandalı birde jantlar 20 inch

Aracı birde kendiniz test edin yakıt tüketimine bakinve mutlaka servise baktırın .

alones link' Alıntı:
Araç otomatik vites active select 1.4 turbo araca egsozda takılmış kumandalı birde jantlar 20 inch

o zaman 16 lt göstermesi gayet normal bir de yüklenerek sürülmüştür
tamamen zevk aracı olarak alınıp binilir, almadan önce iyi kontrol ettir
sonradan başın ağrımasın

imkan varsa alınmalı bınılmelı yolda gordummu hala soyle ıcım bı oksanır evlı olmasam gozunun yasına bakmadan alırdım ama işte sartlar

Arabayı satın aldım arkadaslar araç bende en kısa zamanda başlık açacam araç ile ilgili

Ynt:

Hayirli olsun.. on numara secim.. yakit konusunu da detayli yazarsan sevinirim..malum cok tartisildi ;)

special_zik
alones link' Alıntı:
Arabayı satın aldım arkadaslar araç bende en kısa zamanda başlık açacam araç ile ilgili

Hayirli olsun guzel gunlerde kullanin

Hayırlı olsun allah kaza beladan muhafaza etsin. Sanat eseri gibi araç aldınız :)

Geri