0-3000 km rodaj sürecindekilere...

Evet internettede 580 yazıyor. Desene kaçırdık kampanyayı. Arabada Antalya'da yaptıramamda :D

Sağlık olsun.Yapacak birşey yok artık.Fakat şiddetle tavsiye ederim.Güneş ışınlarını ciddi derecede kesiyor.Seyir halindeyken rahatsız etmiyor.

Cam filmsiz araç bana çıplak gibi geliyor. Dediğiniz gibi birde Güneş ışını işi var. Benide çok etkiliyor. Fakat anladığım kadarıyla size uygulanan kampanya "0" km araçlar için olanı.

Şimdi tekrardan baktım 589 tl. Az parada değil hani. :)

Cam filmsiz araç bana çıplak gibi geliyor. Dediğiniz gibi birde Güneş ışını işi var. Benide çok etkiliyor. Fakat anladığım kadarıyla size uygulanan kampanya "0" km araçlar için olanı.

Şimdi tekrardan baktım 589 tl. Az parada değil hani. :)

Alternatif olarak:

Sonax,LLumar.Bu markaları düşünebilirsin.Fikir açısından söylüyorum

Filmi uygularken hiçbir şekilde kapıları,camları,cam fitillerini sökmeden direk kapı üzerinde camın şekline göre kesip uyguladılar.4 saat uğraştırdı ama güzel oldu.

Llumar düşünüyorum bende. Hem orjinal amerikan hemde daha ekonomik sanırsam.

Ben 3M den güvenlikli cam filmi fiyatı 400 tl teklif aldım. Renkli isterseniz 450 tl oluyormuş fiyat. Camlar zaten fabrikasyon olarak renkli belki en açık tondan yaptırma ihtimalim çok yüksek. Bakalım araştırmaya devam ediyorum.

ugurcan kardesım sana zıebart yakısır cıdden zıebart kalıtesı hıc bırınde yok aga

Geri